Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Uostamiestyje jau antrus metus išrenkama "Judriausia klasė"

Klaipėdos moksleiviai antrą kartą varžėsi dėl judriausios klasės titulo. Šių metų gruodžio 12 d. Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizavo moksleivių konkurso „Judriausia klasė“ finalinį etapą. Šio konkurso tikslas ne tik skatinti mokinių fizinį aktyvumą, bet ir stiprinti tarpusavio bendravimą.

Konkurso metu klasės rengė žygius, rengė judriųjų užduočių savaites mokyklose ir fiksavo savo įveiktus kilometrus.

Finalinio renginio metu  moksleiviai dalyvavo įvairiose estafetėse ir rungėsi vieni su kitais, kad pelnytų judriausios klasės vardą.  Kiekvienos amžiaus grupės laimėtojai apdovanoti vertingomis dovanomis, o visi kiti pakviesti pažaisti boulingą.

Komisijai susumavus rezultatus buvo išrinkti kiekvienos amžiaus grupės laimėtojai, 1-4 klasių amžiaus grupėje Judriausios klasės vardą laimė Sendvario progimnazijos 2 c klasė ir mokytoja Lina Bružienė, 5-8 klasių amžiaus grupėje laimėtojo „Versmės“ progimnazijos 6c klasė ir mokytoja Ilona Malakauskienė,9-12 klasių amžiaus grupėje laimėtojai „Vėtrungės“ gimnazijos 1 e klasė ir mokytoja Solvita Dimienė.

Informacijos sklaida rūpinasi Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras, finansuoja Klaipėdos miesto savivaldybė iš visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos.

Bendradarbiaujame:                   plačiau..