Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Vasarį – daugiau laiko ir meilės sau!

Šiandieniame pasaulyje labai daug skubėjimo. Visi tik bėgame, lekiame, akimirkai stabtelime (geriausiu atveju) ir vėl bėgte. Gebėti laiku užbaigti pradėtus darbus ir nuolatos išsikelti naujų tikslų – puiki savybė, tačiau, neretai, gyvendami tokiu tempu pamirštame svarbiausia – save. Laikas sau. Kai kam tai gali nuskambėti utopiškai. Koks dar laikas sau? Paklausite. Kai aplink tiek reikalų, neužbaigtų ir nepradėtų darbų, susitikimų, nepagamintų vakarienių, neišdžiaustytų skalbinių, apie jokį laiką sau negali būti nei kalbos. O mes atsakytume, jog gali. Tereikia labai labai norėti ir nors nedidelę kokybiško laiko dalį skirti sau ir savo poreikiams. Kaip tai padaryti, lekiant gyvenimo greitkeliu? Atsakymas paprastas. Sustoti. Giliai įkvėpti ir pagalvoti ko labiausiai norėtumėte šią akimirką. Gal būt tai bus mankšta įsitempusiam kūnui? O gal nuotaikingi ir išlaisvinantys šokiai? Gal būt laikas, skirtas žalingų įpročių atsisakymui ir naujų, pozityvių įpročių kūrimui? Pagalvokite. Tuo tarpu, keletą pasiūlymų Jums paruošėme ir mes...

UŽSIĖMIMAI SENJORAMS. Mankšta su treniruočių volais, elastinėmis juostomis, kamuoliukais ir terapiniais kamuoliais – energizuoja, atpalaiduoja, gerina judesių koordinaciją ir lankstumą. Nedrąsu atvykti vienam? Pasikvieskite draugą ir ateikite kartu! Profesionali specialistų priežiūra, atliekant pratimus ir dėmesys kiekvienam apsilankiusiam padės pasijusti geriau ir suteiks pasitikėjimo savo jėgomis.

UŽSIĖMIAMI DARBINGO AMŽIAUS ŽMONĖMS. Kalanetika, zumba, stuburo stabilizavimo pratimų mankšta – labai skirtingi, bet tuo pačiu labai naudingi viso kūno bendrai savijautai fiziniai pratimai. Norintiems ramesnės veiklos puikiai tiks kalanetika ir stuburo stabilizavimui skirta mankšta, o ieškantiems kažko judresnio itin rekmenduojame zumbą.

UŽSIĖMIMAI ŠIRDIES IR KRAUJAGYSLIŲ LIGOMIS BEI CUKRINIU DIABETU SERGANTIEMS ŽMONĖMS. Šio mėnesio pasiūlymai – sveikatinanti mankšta, naudojant iPulsus sistemą, kuri seka širdies darbą, ir funkcinė treniruotė ratu (naujiena!), kurios metu atliekami funkciniai jėgos pratimai yra skirti ne tik daugeliui raumenų grupių, bet ir apjungia kraujotakos, širdies ir kitų organizmo sistemų darbą.

UŽSIĖMIMAI ŠEIMOMS. Būsimų ir esamų tėvelių pamilta – Sveikos šeimos akademija. Paskaitų gausa ir profesionalios specialistų konsultacijos suteiks naudingų žinių, atsakys į rūpimus klausimus, išlaisvins nuo nereikalingų baimių.

UŽSIĖMIMAI BENDRUOMENEI. Muzikos terapija – padės atsipalaiduoti ir įneš į kasdienybę naujų spalvų. Nemokama rūkymo metimo programa „Kvėpuok laisvai“- įkvėps dar ryžtingiau imtis pozityvių pokyčių gyvenime ir, jei tik labai norėsite, atsikratyti gyvenimo skonį kartinančių priklausomybių. Šio mėnesio naujiena – paskaita „Grėsmė sveikatai - parazitai žmogaus organizme ir kaip juos naikinti. Aromaterapijos galia“, kurios metu epidemiologė, vaikų ir šeimos psichologė, praktikė, įvairių švietimo projektų Lietuvoje konsultantė ir koordinatorė – Galina Ščiukina suteiks daug naudingos informacijos apie parazitus organizme ir kaip su jais kovoti. Taip pat kviečiame išbandyti atpalaiduojančius jogos pratimus, su kuriais supažindins profesionali jogos instruktorė Tatjana Siniak.

UŽSIĖMIMAI JAUNIMUI. Renkama nauja jaunimo (14-29 m.) grupė (-ės) į sveikos gyvensenos įgūdžių formavimo programą. Programos metu jaunuoliai bus supažindinami su sveikos mitybos pagrindais, sužinos daug naudingos informacijos apie motyvaciją, sveiką fizinį aktyvumą, išvaizdos ir sveikatos sąsajas, emocinį valgymą, dietų žalą, mokysis stebėti savo mitybos įpročius, išsikelti tikslus ir jų sistemingai siekti. Programoje numatytus užsiėmimus ves jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų koordinatorius, psichologas, dietistas, fizinio aktyvumo specialistas, visuomenės sveikatos specialistai ir t.t. Programos dalyviai taip pat turės galimybę reguliariai atlikti kūno kompozicijos analizę, fizinio pajėgumo testus, kartu su fizinio aktyvumo specialistu susidaryti individualų fizinio aktyvumo planą. Nepilnamečiai asmenys programoje gali dalyvauti tik turėdami tėvų (globėjų) sutikimą.

RENGINIAI, SKIRTI „KLAIPĖDA - EUROPOS SPORTO MIESTAS 2018“ MINĖJIMUI. Kaip žinia, 2018 m. uostamiestis gavo garbingą Europos sporto miesto titulą. Nuo šiol kiekvieną mėnesį įvairiose Klaipėdos miesto erdvėse vyks įvairūs sporto miesto idėjos paminėjimui skirti renginiai. Klaipėdos miesto VSB prisidėdamas prie sportiškiausio metų miesto titulo minėjimo, vasarį didelį dėmesį skiria šeimoms. Nemokamos mankštos nėščiosioms ir mankštos su kūdikiais suteiks naujų potyrių, energijos ir įkvėps geros nuotaikos.

Į visus nemokamus užsiėmimus būtina registruotis iš anksto kalendoriuje nurodytais kontaktais.

SVARBU! Registracija į vasario mėn. veiklas prasideda nuo vasario 1 d. (ketvirtadienio) 08.00 val.

PARSISIŲSTI NEMOKAMŲ VEIKLŲ KALENDORIŲ

Bendradarbiaujame:                   plačiau..