Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Vebinaras pradinių klasių mokytojams

Š. m. gegužės 13,14,15 d.(13.45 -16.00 val.)  Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro specialistai organizuoja kvalifikacijos tobulinimo vebinarą  pradinių klasių mokytojams „Šiuolaikinė fizinio ugdymo pamoka pradinėse klasėse“. Vebinaras pradinių klasių mokytojams vyks naudojant Zoom platformą. Iki nuotolinio renginio prašome į savo įrenginį atsisiųsti šią programą (https://zoom.us/download)

Gegužės 13 d. (13.45- 16.00 val.) lektorė Audronė Vizbarienė respublikinės ikimokyklinio ugdymo fizinio ugdymo pedagogų asociacijos prezidentė, Kauno Kolegijos dėstytoja, ikimokyklinio fizinio ugdymo  pedagogė ekspertė, įvairių konferencijų ,,Kūno kultūra ikimokykliniame amžiuje“ organizatorė, turinti didžiūlę patirtį vesdama seminarus ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje Italijoje, Ispanijoje, Latvijoje. Lektorė dalinsis žiniomis tema: ,, Linksmiausi žaidimai – judriausiems vaikams“. Žaidimas - patraukliausia ir priimtiniausia fizinio aktyvumo skatinimo forma tiek pradinio ugdymo tiek ir bendrojo lavinimo mokykloje. Žaisdami vaikai ugdo sveikatos, socialinę kompetencijas, mokosi bendrauti, bendradarbiauti, veikti kaip komanda, priimti taktinius- strateginius sprendimus. Žaidžiant didėja vaikų fizinės galios, lavinamos fizinės ypatybės: vikrumas, jėga, koordinacija, pusiausvyra, lankstumas. Nuotolinio pranešimo "Linksmiausi žaidimai- judriausiems vaikams"  metu bus pristatyta 10 judriųjų žaidimų su tradicinėmis ir netradicinėmis priemonėmis ir/ar be jų. Taip pat aptariant žaidimų modifikavimo galimybes, jų pritaikymą atsižvelgiant į vaikų amžių bei fizinį parengtumą, ugdymo įstaigoje esantį inventorių.

Gegužės 14 d.(13.45-16.00 val.) lektorė Daiva Statkevičienė – Kauno  lopšelio – darželio „Ąžuoliukas“ fizinio ugdymo mokytoja ekspertė, trikrepšio, futbolo, orientavimosi metodikų priešmokyklinio ir pradinio amžiaus vaikams rengėja, sveikatingumo programų vykdytoja, RIUKKPA ir asociacijos „Sveikatos želmenėliai“ valdybos narė, projekto „Futboliukas“ dalyvių mentorė, teorinių ir praktinių seminarų, LFF C licencijos kursų lektorė pristatys temą: ,,Fizinio aktyvumo organizavimas per kūno kultūros pamokas įvairovė“. Pradinių klasių mokytojui tenka iššūkis visus mokomuosius dalykus perteikti mokiniams aiškiai, suprantamai, sudominančiai, tiksliai bei motyvuojančiai. Dažnai dėmesys daugiau skiriamas kalboms, matematikai ir gamtos mokslams. Kaip mokytojui rasti motyvacijos fizinei veiklai. Kaip vaikus sudominti fizine veikla. Kaip išlaikyti motyvaciją sportuoti. Ar visi vaikai gali/turi sportuoti. Alternatyvios fizinės veiklos pamokų metu. Praktiniai fizinio aktyvumo organizavimo per fizinio ugdymo (ir kitas) pamokas sprendimai. Apie visa tai ir dar daugiau – žinios ir praktika.

Gegužės 15 d. (13.45 – 16.00 val.) lektorius Karolis Rudys asmeninių ir grupinių užsiėmimų treneris, turintis ne tik Lietuvos, bet ir Europos trenerio kvalifikaciją, funkcinių treniruočių ,,Mix Training“ įkūrėjas, vienas iš Marijampolės Kyokushin karatė klubo ,,Tornados“ trenerių. Karolis Rudys dalinsis savo sporto ir aktyvaus judėjimo filosofija, rekomendacijomis fizinio pajėgumo testui, jo pasiruošimui, mokinių fizinių ypatybių gerinimui. Kaip skatinti šiuolaikinių vaikų fizinio aktyvumo poreikį, kokius metodus naudoti.

 Norintys dalyvauti seminare registruojasi tik per www.semiplius.lt sistemą. Kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimus atsiimti  Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centras, Baltijos pr. 51

Bendradarbiaujame:                   plačiau..