Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

VU tyrimas artimojo savižudybę išgyvenusiųjų patirtys

Vilniaus universiteto mokslininkai šiuo metu atlieka tyrimą, kuriuo siekiama išsiaiškinti artimojo savižudybę išgyvenusiųjų patirtis, poreikius bei sunkumus ir remiantis tyrimo rezultatais teikti mokslu grįstas praktines rekomendacijas. Prašome Jūsų, jei turite galimybę, pasidalinti šia informacija su artimojo netektį dėl savižudybės patyrusiais žmonėmis (ne daugiau nei prieš 2 m.) ir pakviesti juos dalyvauti tyrime. Dalyvių bus prašoma užpildyti klausimyną (bus galima pasirinkti popierinę ar elektroninę versiją). Pildymo trukmė iki 30 min. Užtikriname gautų duomenų konfidencialumą ir saugumą.

Siekiame užtikrinti, kad gauti rezultatai būtų patikimi, tad su tyrimo dalyviais kontaktuojame individualiai. Gavę artimojo, sutinkančio dalyvauti tyrime ar norinčio daugiau apie jį sužinoti kontaktus (el. pašto adresą, telefoną), su juo susisieksime ir suteiksime visą informaciją. Mūsų kontaktinė informacija nurodyta žemiau.

VU Suicidologijos tyrimų centras nuolat atlieka mokslinius tyrimus savižudybių prevencijos ir intervencijos srityje, rengia mokslines publikacijas, teikia praktines rekomendacijas, dalyvauja Lietuvos ir užsienio organizacijų veiklose. Pastaruoju metu Centras bendradarbiauja su Vilniaus miesto savivaldybe bei, remdamasis mokslinių tyrimų duomenimis, teikia praktines rekomendacijas savižudybių prevencijos sistemos tobulinimui. Šiuo tyrimu taip pat siekiame geriau suprasti gedinčiųjų po savižudybės artimųjų patirtis Lietuvoje bei, remiantis tyrimo rezultatais, teikti mokslu grįstas praktines rekomendacijas.


Nuoširdžiai dėkojame Jums už bendradarbiavimą!


Jei kiltų klausimų ar pastebėjimų, būtinai su mumis susisiekite.

Tyrimo komandos vardu,
Tyrėja dokt. Odeta Geležėlytė
Kontaktinis el. p. suicidologija@fsf.vu.lt; odeta.gelezelyte@fsf.vu.lt
Kontaktinis tel. +370 62 909 522

Tyrimo koordinatorė dokt. Odeta Geležėlytė
Vadovė prof. Danutė Gailienė (el. p. danute.gailiene@fsf.vu.lt)

Bendradarbiaujame:                   plačiau..