Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Bendrojo ugdymo mokyklų darbuotojų gebėjimų visuomenės psichikos sveikatos srityje stiprinimo programa

KADA?

Jūsų įstaigai patogiu laiku.

KUR SUSITINKAM?

Jūsų įprastoje darbo vietoje.

KIEK UŽTRUKSIM?

32 val. psichikos sveikatos gebėjimų stiprinimo programą. Gebėjimai stiprinami 4–8 mėnesius rengiant konsultacijas mokyklos bendruomenei ne rečiau kaip vieną kartą per mėnesį. Vienos konsultacijos trukmė – ne mažiau kaip 2 valandos.

KAM SKIRTA?

Užsiregistravusioms ir bendradarbiavimo sutartį pasirašiusioms Klaipėdos miesto bendrojo ugdymo įstaigoms. Gebėjimai stiprinami iki 12 mokyklos bendruomenės narių grupei, rekomendacijos diegiamos visos mokyklos mastu.

Psichikos sveikatos gerinimas yra 2019 ir 2020 metų visuomenės sveikatos priežiūros prioritetas, apimantis bendrojo ugdymo mokyklų darbuotojų gebėjimų stiprinimą šioje srityje. Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras Klaipėdos mokyklas kviečia el. paštu teikti prašymus gauti gebėjimų stiprinimo paslaugas savo mokykloje.

KĄ MES SIŪLOME?

32 val. psichikos sveikatos gebėjimų stiprinimo programą, kurios metu, atsižvelgiant į kiekvienos mokyklos poreikius, bus:

 • nustatomos aktualios probleminės psichikos sveikatos sritys mokykloje;
 • atliekamos išsamios atvejų analizės;
 • pateikiamos profesionalios specialistų rekomendacijos;
 • kuruojamas rekomendacijų pritaikymas praktikoje, aptariama jų taikymo patirtis.

Gebėjimai stiprinami 4–8 mėnesius rengiant konsultacijas mokyklos bendruomenei ne rečiau kaip vieną kartą per mėnesį. Vienos konsultacijos trukmė – ne mažiau kaip 2 valandos. Gebėjimai stiprinami iki 12 mokyklos bendruomenės narių grupei.

KAS VES VEIKLAS?

Dviejų specialistų komanda:

 • Psichologas, turintis ne žemesnį kaip psichologijos magistro kvalifikacinį laipsnį ir atitinkantis vieną iš šių reikalavimu:
  • įgijęs pirmąją arba antrąją kvalifikacinę kategoriją vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2007 m. sausio 29 d. įsakymu Nr. ISAK-101 „Dėl Psichologų, teikiančių pagalbą mokiniui, atestacijos nuostatų patvirtinimo“;
  • ne mažiau kaip 5 metus per paskutinius 7 metus vykdęs medicinos psichologo praktiką, iš kurių bent 2 metus teikęs medicinos psichologo paslaugas vaikams ir paaugliams;
  • per pastarąjį penkmetį daugiau nei 3 metus konsultuoja psichikos sveikatos stiprinimo srityse.
 • Socialinis pedagogas, įgijęs pagalbos mokiniui specialisto metodininko ar eksperto kvalifikacinę kategoriją arba turintis ne mažesnę kaip 5 metų per paskutinius 7 metus socialinio pedagogo darbo patirtį mokykloje, švietimo pagalbos tarnyboje arba pedagoginėje psichologinėje tarnyboje.

REGISTRACIJA


Finansuojama iš valstybės biudžeto specialiosios tikslinės dotacijos savivaldybių biudžetams valstybinėms visuomenės sveikatos priežiūros funkcijoms vykdyti.

Bendradarbiaujame:                   plačiau..