Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Biuro specialistai kimba į pagalbą


Biuro specialistai kimba į pagalbą


Vis didesnę grėsmę kelianti situacija pasaulyje neaplenkė ir Lietuvos. Didėjantys užsikrėtusiųjų COVID-19 skaičiai vis labiau gąsdina žmones, o nematomas sveikatos priešas nesirenka savo aukų, todėl labai svarbu imtis visų reikiamų priemonių kuo greičiau suvaldyti šį viruso plitimą.

Klaipėdoje, kaip ir visoje Lietuvoje, įsteigti mobilieji punktai, kuriuose miestiečius ir aplinkinių miestų bei rajonų gyventojus specialistai tiria dėl užsikrėtimo COVID-19 virusu. Nuo penktadienio veikiančiame mobiliame punkte Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro specialistai darbuojasi kartu su Klaipėdos miesto poliklinikos medikais. Iš viso planuojama, kad čia per dieną dirbs trys komandos po 4 valandas.  Pasak Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro direktorės Jūratės Grubliauskienės, specialistai atlieka mobilaus punkto koordinatoriaus ir padėjėjo funkcijas, bendradarbiaujant su Klaipėdos miesto poliklinikos mediku. Specialistai mobiliame punkte planuoja dirbti tiek, kiek šis punktas bus reikalingas ir aktyvus.

Taip pat nuo kovo 17 d. visą parą veikiančioje telefono linijoje nr. 8 640 933 42 visuomenės sveikatos specialistai teikia konsultacijas dėl galimybės gauti izoliavimosi patalpą, kai asmuo dėl tam tikrų priežasčių negali izoliuotis savo namuose. Kiekvieną dieną šiuo telefono numeriu vidutiniškai sulaukiama apie 35 skambučių. Klaipėdiečiai konsultuojasi dėl saviizoliacijos būtinybės sau ar artimiesiems, taip pat užduoda įvairius klausimus susijusius ne tik su patalpų saviizoliacijai poreikiu, bet ir ieško atsakymų į rūpimus klausimus apie viruso plitimą, karantiną, testavimo galimybes. Specialistai kiekvienam paskambinusiam stengiasi padėti ir atsakyti į visus iškilusius klausimus arba nukreipia ten, kur galima rasti rūpimą informaciją.

Šiomis itin įtemptomis dienomis prašome visų žmonių supratingumo ir kantrybės. Atsakingai laikykitės karantino sąlygų. Neužmirškite asmens higienos, dažnai vėdinkite patalpas, dezinfekcinėmis priemonėmis valykite paviršius, neikite į svečius ir nepriimkite svečių savo namuose. Taip apsaugosite save ir kitus.


Jeigu reikia pagalbos būtinai kreipkitės nurodytais kontaktais:

NEMOKAMA KORONOS KARŠTOJI LINIJA  1808

KONSULTACIJOS DĖL SAVIVALDYBĖS SUTEIKIAMŲ PATALPŲ SAVIIZOLIACIJAI 8 640 933 42

MOBILAUS PUNKTO VEIKLA:

MOBILAUS PUNKTO ADRESAS: Dubysos g. 10, Švyturio arenos aikštelė

MOBILAUS PUNKTO DARBO LAIKAS: kievieną dieną nuo 8 iki 20 val.

BŪTINA ŽINOTI --> spausti čia.


 

Bendradarbiaujame:                   plačiau..