Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Džiugina gyventojų susidomėjimas pirmosios pagalbos mokymais

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras, atsižvelgdamas į Klaipėdos ir Neringos miesto savivaldybių gyventojų poreikį pirmosios pagalbos mokymams, džiaugiasi sparčiai augančiu susidomėjimu ir užsiėmimus jau planuoja ne vieną mėnesį į priekį - kreipiasi ir pavieniai gyventojai ir įmonių kolektyvai.

Pirmosios pagalbos mokymų metu kvalifikuoti visuomenės sveikatos specialistai dalinasi teorinėmis ir praktinėmis žiniomis šiomis aktualiomis temomis:

  •  Pradinis gaivinimas. Pradinis gaivinimas naudojant išorinį širdies defibriliatorių.
  • Kraujavimo stabdymas, turniketo naudojimas.
  • Pirmosios pagalbos teikimas užspringusiems, įvykus miokardo infarktui, esant galvos kraujotakos sutrikimams, epilepsijos priepuoliui, apalpus, netekusiems sąmonės, apsinuodijusiems ir kt. 

Specialistų teigimu, nė vieni mokymai nepraeina be gausybės dalyvių klausimų, o tai rodo gyventojų sąmoningumą, norą gilinti žinias, gebėti atskirti įvairias pavojingas būkles. Dažniausiai pasitaikantys klausimai - vaikų užspringimas, gaivinimas, turniketo naudojimas.

Atsižvelgdami į būtent vaikų pavojingų būklių atpažinimo ir pagalbos jų atvejais teikimo aktualumą, Sveikatos biuro specialistai gegužės mėnesį kviečia visus būsimus ir esamus tėvus į paskaitą "Sveikos šeimos akademijoje", tema "Pirmoji pagalba kūdikiui ir vaikui". Registruotis į šią paskaitą galite čia.

Šiuo metu pavienių gyventojų registracija į pirmosios pagalbos mokymus vyksta čia.

Taip pat labai raginame ir įmonių kolektyvus nepraleisti puikios progos patobulinti savo žinias ir registruotis į mokymus - mūsų specialistai atvyks į įmonę sutartu, abiems pusėms patogiu laiku, ir pasidalins neįkainojamomis žiniomis.

Mokymai nemokami.

Pažymėjimai neišduodami.

Pasiteirauti dėl mokymų įmonėse galite šiuo telefono numeriu: 8 615 12 710.

Informaciją paruošė: visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė, atsakinga už viešuosius ryšius Gintarė Baštunova

 

 

Bendradarbiaujame:                   plačiau..