Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Galbūt ši sveikos gyvensenos įpročius formuojanti programa kaip tik Jums?

Birželio mėn. pabaigoje Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro specialistės, norėdamos priminti apie Širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto rizikos grupių asmenų sveikatos stiprinimo programą, kuri vykdoma vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro įsakymu (įsakymo Nr. V-979), daugeliui Klaipėdos miesto pirminių asmens sveikatos priežiūros centrų dalino lankstinukus apie šią programą. Programos tikslas – stiprinti rizikos grupių asmenų sveikatą, supažindinti šiuos asmenis su širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto rizikos veiksniais, sveikos gyvensenos principais, išmokyti keisti gyvenseną, valdyti stresą, pasirinkti sveikatai palankią mitybą bei pritaikytą fizinį aktyvumą. Tikimės, kad pūpsantys lankstinukai pirminiuose asmens sveikatos priežiūros centruose patrauks rizikos asmenų dėmesį ir jeigu apie šią programą dar nebuvo informuoti savo šeimos gydytojų, galbūt, tai bus puiki proga apie ją paklausti patiems.

Minėta programa yra skirta 40-55 m. amžiaus vyrams ir 50-65 m. amžiaus moterims. Programoje dalyvauja asmenys, turintys vieną ar kelis rizikos veiksnius: padidėjusį arterinį kraujo spaudimą ar pulsą, padidėjusią cholesterolio, trigliceridų ar gliukozės koncentraciją kraujyje, antsvorį ar nutukimą, turintys žalingų įpročių.

Šios programos sėkmė priklauso nuo glaudaus pirminių asmens sveikatos priežiūros centrų ir visuomenės sveikatos biuro bendradarbiavimo bei, žinoma, pačių dalyvių motyvacijos.

Daugiau informacijos apie programą –  mob. tel.: 861516155; el.p.: vitalija@sveikatosbiuras.lt

 

 

Bendradarbiaujame:                   plačiau..