Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Galimybės pasiskiepyti Klaipėdoje


Galimybės pasiskiepyti Klaipėdoje


Prasidėjus naujiems mokslo metams, uostamiesčio aukštųjų mokyklų studentams ir darbuotojams – galimybė pasiskiepyti nuo COVID-19 šalia mokymo įstaigų. Ir – be išankstinės registracijos.

Skiepijimo grafikas

  • Trečiadienį, rugsėjo 1 d., mobili vakcinavimo komanda dirbs Klaipėdos universiteto (Herkaus Manto g. 84) aikštėje. Apsisprendusių skiepytis studentų ir šios aukštosios mokyklos darbuotojų medikai lauks nuo 13 iki 16 val.
  • Rugsėjo 2 d., ketvirtadienį, pasiskiepyti nuo COVID-19 kviečiami Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos, esančios adresu I. Kanto g. 7, studentai ir darbuotojai. Mobili vakcinavimo komanda šios įstaigos kieme dirbs nuo 12 iki 16 val. Esant blogam orui, skiepijimas vyks mokyklos vestibiulyje.
  • Primename, kad pasiskiepyti be išankstinės registracijos galima kiekvieną ketvirtadienį bet kuriame Lietuvos vakcinavimo centre. Pasirinkti galima bet kurią vakcinacijos centre esančią vakciną. Klaipėdos vakcinavimo centre gyventojai be išankstinės registracijos taip pat priimami kiekvieną darbo dieną 13-15 val.  Atkreipiame dėmesį, kad Klaipėdos vakcinavimo centras, dabar veikiantis adresu Kretingos g. 36, nuo š. m. rugsėjo 1 d. persikels į kitą vietą naujosios Futbolo sporto mokyklos teritorijoje, adresu Paryžiaus Komunos g. 16A. Kaip ir iki šiol, vakcinavimo centre bus skiepijami visi norintys. Vakcinacijos centro darbo laikas nesikeis: pirmadienį – penktadienį nuo 8 iki 20 val., šeštadienį – nuo 9 iki 12 val. Norėdami pasiskiepyti gyventojai taip pat gali registruotis iš anksto ir pasirinkti tikslų laiką. Registruotis galima internetu koronastop.lt bei Karštosios linijos tel. 1808.

Skiepijimo tvarka

  • Bus skiepijama „Comirnaty“ („Pfizer“) ir „Janssen“ vakcinomis.
  • Išankstinės registracijos nereikia.
  • Užtenka turėti asmens dokumentą.

Pasiskiepyti nuo COVID-19 prie aukštųjų mokyklų kviečiama ne tik švietimo bendruomenė. Pasinaudoti proga pasiskiepyti kiekvienam patogiu laiku kviečiami ir aplinkiniai gyventojai bei šalia įsikūrusių įstaigų darbuotojai.

„Janssen“ vakcina gali būti skiepijami gyventojai nuo 18 metų, jos pakanka vienos dozės, tad rūpintis antruoju skiepu nebereikia. „Comirnaty“ („Pfizer“) vakcina gali būti skiepijami asmenys jau nuo 12 metų, reikalingos dvi dozės, tarp dozių turi būti daroma 3 savaičių pertrauka.

Siekiama, kad kuo daugiau gyventojų galėtų grįžti į iki pandemijos įprastą gyvenimą – mokytis ir dirbti kontaktiniu būdu. Pasiskiepiję įgyja „imunitetą“ įvairiems nuo rugsėjo 13-osios įsigaliosiantiems suvaržymams. Vadovaujantis Vyriausybės nutarimu, auditorijose studijuoti ir dėstyti galės tik turintieji Galimybių pasus. Paprasčiausias būdas jį įgyti tiems, kurie yra pasiskiepiję – reikia tik atsispausdinti ar išsaugoti išmaniajame įrenginyje.

Informacijos šaltinis: https://www.klaipeda.lt/lt

Nuotrauka: https://www.klaipeda.lt/

Bendradarbiaujame:                   plačiau..