Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Gražiausių metų švenčių belaukiant kviečiame skirti laiko sau

Gruodis – bene vienas jaukiausių ir daugiausiai šventinio jaudulio pripildytas mėnuo. Neretai ruošiantis didžiausioms metų šventėms balansuojame tarp įprastinių darbų ir dovanų pirkimo artimiesiems, šventinių patiekalų meniu planavimo, gražiausios eglutės paieškų ir taip pamirštame save. Kad švenčių laukimo džiaugsmo neišstumtų nuovargis ir suprastėjusi nuotaika, kviečiame darbų sūkury nepamiršti stabtelėti ir atsigręžti į save – sau ir savo sveikatai skirti kokybiško laiko!

VEIKLŲ VAIKAMS IR JAUNIMUI organizatoriai paskutinį šių metų mėnesį kviečia išbandyti itin populiarias Aikido treniruotes vaikams ir paaugliams. Kuo ypatingos šios treniruotės? Tai disciplina, kuri didelį dėmesį skiria ne tik fiziniam krūviui, bet ir orientuojasi į psichinę savijautą. Reguliariai lankantys šias treniruotes gali pasidžiaugti sustiprėjusiu kūnu, padidėjusiu pasitikėjimo savimi, emocijų kontrolės, gebėjimo ramiau reaguoti į stresines situacijas lygiu. Specialistų teigimu, lankant tokio tipo treniruotes vystosi vaiko motoriniai įgūdžiai, gerėja laikysena, miego kokybė, mokomasi bendrauti ir bendradarbiauti.

VEIKLŲ ŠEIMOMS paketas, kaip  ir kiekvieną mėnesį, džiugins būsimus ir esamus tėvelius naudingomis Sveikos šeimos akademijoje organizuojamomis veiklomis. Paskaitos apie gimdymą, kūdikio priežiūrą pirmaisiais gyvenimo mėnesiais, pogimdyvinę depresiją ir kt. Teorinę veiklų šeimoms dalį papildys mankštos besilaukiančioms mamoms ir mamoms su kūdikiais.

VEIKLŲ DARBINGO AMŽIAUS ŽMONĖMS organizatoriai gruodį kviečia išbandyti kalanetikos ir lėto tempo viso kūno treniruotes, kurių metu prižiūrint treneriui atliksite lėtus tempimo pratimus ir sustiprinsite giliuosius raumenis. Ieškantiems energingesnių užsiėmimų rekomenduojama išbandyti pozityvumu ir energija trykštančius Solo Latino šokius. Tai Lotynų Amerikos ritmais praturtintos  šokių pamokos, skirtos visiems, kas neturi poros. Čia mokomasi daugybės šokių rūšių – kubietiškosios čia čia čia, Dominikos respublikos bachatos, salsos, braziliškosios sambos, džaivo, romantiškosios rumbos ir dar daugiau!

VEIKLOS BENDRUOMENEI ir toliau džiugins atpalaiduojančiomis jogos ir lankstumo lavinimo treniruotėmis, kurios subalansuotos taip, jog tiks ir pradedantiesiems, bet nebus nuobodžios ir pažengusiems. Puiki naujiena Neringos savivaldybės gyventojams! Klaipėdos miesto VSB sveikatos specialistų komanda prieššventiniu laikotarpiu lankysis Neringos mieste ir kviečia visus norinčius pasisemti naudingų žinių apie sveikatą į kompleksinį seminarą „Laikas pasirūpinti savimi“. Seminaro dalyviai bus supažindinti su nacionaliniu mastu vykdoma sveikatos stiprinimo programa „Širdies ritmu“, turės galimybę išbandyti fizinio pajėgumo testavimą, pasimokyti šiaurietiškojo ėjimo technikos subtilybių. Tai 2 val. trukmės pasimatymas, kuris pagyvins nusistovėjusią rutiną ir galimai įneš minčių apie naujas savo sveikatos stiprinimo galimybes, jų pritaikymą kasdieniame gyvenime. Urbact projekto „Žaidimų paradigma“ susitikimų organizatoriai kviečia jaunimą iki 29 m. ir asmenis nuo 55 m. pasitikrinti savo žinias apie AIDS ir sveiką mitybą ir sudalyvauti protmūšiuose. Kitas pasirinkimas – mankšta ir judrūs žaidimai, kurie suteiks geros nuotaikos ir pakraus energija ilgam. Programos „Širdies ritmu“ dalyviai šį mėnesį kviečiami išbandyti savimasažą su volu bei sudalyvauti paskaitose apie valstybės finansuojamas prevencines programas ir sveikatai palankią mitybą. Pastarosios paskaitos dalyvių laukia naudingos dovanos – leidinys „Lengvas požiūris į maistą“, kurį parengė ir išleido Klaipėdos miesto VSB specialistai.

VEIKLŲ, SKIRTŲ 55+ AMŽIAUS GRUPĖS ASMENIMS (projekto „Klaipėdos miesto tikslinių gyventojų grupių sveikos gyvensenos skatinimas“ veiklos), organizatoriai šį mėnesį kviečia prisijungti prie naujai renkamos programos „Judu sveikai“ grupės bei praktinių griuvimų prevencijos pamokų. Norintys pagilinti teorines žinias apie mitybą kviečiami dalyvauti paskaitose apie sveikatai palankią mitybą. Gruodį renkamos net trys šių paskaitų dalyvių grupės, tad belieka išsirinkti tinkamiausią laiką! Ir toliau tęsiasi projektas „Chrodis+“ bei iš jo kilusi unikali lėtinių neinfekcinių ligų prevencinė programa, paremta projekto partnerių iš Islandijos gerąja patirtimi. Programa skirta 60+ amžiaus asmenims, o ją sudaro daugiakomponentės veiklos, kurių metu daugiausiai dėmesio skiriama kasdienėms fizinio aktyvumo treniruotėms ir du kartus per savaitę – jėgos treniruotėms. Kasdienių treniruočių pagrindas – vaikščiojimas. Jėgos treniruočių programą sudaro dvylika pratimų pagrindinėms raumenų grupėms. Siekiant įvertinti dalyvių fizinę būklę ir sveikatą, atliekami pokyčiui įvertinti skirti matavimai.


PARSISIŲSTI NEMOKAMŲ VEIKLŲ KALENDORIŲ: ČIA

Į visas nemokamas veiklas būtina registruotis kalendoriuje nurodytais kontaktais.
SVARBU! Registracija į gruodžio mėn. veiklas prasideda nuo gruodžio 2 d. 9.00 val.

Bendradarbiaujame:                   plačiau..