Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Įvyko pilietinė akcija "Darom"


Įvyko pilietinė akcija "Darom"


Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro kolektyvas balandžio 26 d. dalyvavo dvyliktą kartą vykstančioje pilietinėje akcijoje „Darom“, kuri skelbė iššūkį šiukšlėms ir kvietė visus gyventojus susiburti kartu ir tvarkyti savo miestus, miestelius, kiemus, bendruomenės teritorijas. Šių metų akcija vadovavosi šūkiu „Švari Lietuva – sveiki piliečiai“. Jaučiamės atsakingi dėl aplinkos, kurioje gyvename ir leidžiame laisvalaikį, tad entuziastingai prisidėjome prie švarinimosi akcijos ir tvarkėmė Sąjūdžio parko teritoriją. 

„Darom” arba „Let’s do it World“ – tarptautinė organizacija, kuri vienija 113 pasaulio valstybių. Šiai dienai, Lietuva yra sukaupusi didžiausią patirtį visame pasaulyje organizuojant masines aplinkos tvarkymo talkas.

Idėjos autoriai – estai, tačiau Lietuva buvo, viena iš pirmųjų šalių, kuri prisijungė prie šio judėjimo. DAROM akcija yra vienas didžiausių renginių Lietuvoje, kuris atkreipia dėmesį ne tik į aplinkosaugos problemas Lietuvoje ir visame pasaulyje, bet skatina savanorystės, socialinio atsakingumo ir pilietiškumo jausmus.

 

„Bendrystės jausmas, kartu su šeima ar aplink gyvenančiais žmonėmis kuriant švarią Lietuvą yra esminis aspektas, leidžiantis pajausti, jog esame vieningi ir stiprūs. Jeigu kartu galime susitvarkyti savo kieme, galėsime susitvarkyti ir šalyje. Svarbu į akciją įtraukti kuo daugiau jaunų visuomenės narių, – sako akcijos „Darom“ įkūrėjas Ignas Brazauskas.

 

Straipsnį paruošė: visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Arūnė Eismontė

Bendradarbiaujame:                   plačiau..