Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Įvyko projekto „EDDIS“ seminaras

Spalio 14 d. Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biure įvyko baigiamasis programos „Erasmus+“ tarptautinio projekto „Skaitmeninė lytiškumo ugdymo programa vidurinėse mokyklose“ (akronimas – EDDIS) renginys, skirtas pristatyti pasiektus rezultatus. Renginyje dalyvavo Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato, Klaipėdos universiteto ir ugdymo įstaigų atstovai.

Projekto tikslas – gilinti mokinių (13-16 m.) žinias lytinės sveikatos srityje bei atnaujinti lytinio ugdymo metodus. Bendradarbiaujant su mokiniais, mokytojais, lytinio švietimo ekspertais bei akademine bendruomene iš keturių Europos šalių (Suomijos, Graikijos, Portugalijos ir Lietuvos), buvo sukurta elektroninė platforma, skirta mokinių lytiškumo ugdymui. Pasaulio sveikatos organizacijoa (PSO) ir Suomijos nacionalinis sveikatos ir gerovės institutas pripažįsta, kad vaikai ir jaunimas turi būti įtraukti į lytinio švietimo metodikos kūrimą. EDDIS projektas siūlo šiuolaikišką lytiniam ugdymui skirtą interaktyvią priemonę – elektroninę mokymosi platformą. Įvairiose Europos šalyse lytinio švietimo programos yra skirtingos, todėl siekiama kurti mokinių poreikius atitinkančią unifikuotą mokymosi platformą.

Sukurta elektronine lytiškumo platforma gali naudotis visi norintys, paspaudę šią internetinės svetainės nuorodą: https://eddis.turkuamk.fi/lt/pagrindinis-puslapis/. Mokiniai ras užduočių, skirtų suprasti, kas yra „tinkamas“ ar „netinkamas“ lytinis elgesys, lytinė tapatybė, informacijos apie orientacijų įvairovę, supratimą apie savo kūno neliečiamumą ir savarankiškumą. Tikimasi, kad ši platforma bus puiki priemonė mokant vaikus apie lytiškumą.

Projektas finansuojamas iš ES programos „Erasmus+“.

                    

                   

                   

Bendradarbiaujame:                   plačiau..