Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Klaipėdoje važinės skiepų autobusiukas


Klaipėdoje važinės skiepų autobusiukas


Pasiskiepyti nuo COVID-19 klaipėdiečiai galės ne tik Vakcinacijos centre, bet ir prie savo namų. Jau šį ketvirtadienį, liepos 1 d., po Klaipėdos gyvenamuosius mikrorajonus pradės važinėti skiepų autobusiukas.

Liepos 1 d. mobili medikų komanda gyventojų lauks aikštelėje prie prekybos centrų MOLAS/BIG (Taikos pr. 139) nuo 16 iki 19 val. Gyventojai bus kviečiami skiepytis „Janssen“ vakcina. Išankstinės registracijos nereikia, norint pasiskiepyti užtenka turėti asmens dokumentą. „Janssen“ vakcinos pakanka vienos dozės, tad planuoti laiko antram skiepui, nereikia. Šia vakcina gali būti skiepijami gyventojai nuo 18 metų.

„Vakcina atvažiuoja arčiau klaipėdiečių namų. Kviečiame nedelsti, skiepytis, džiaugtis vasara ir ramiai pasitikti rudenį. Turbūt niekas nebenori grįžti prie ribojimais suvaržyto gyvenimo, tačiau viskas priklauso tik nuo mūsų – kiek būsime sąmoningi ir kiek įdėsime pastangų apsaugoti save, savo artimuosius ir visus aplinkinius. Būkime greitesni už virusą, vakcinuokimės dabar ir neleiskime naujoms atmainoms įsitvirtinti visuomenėje“ – ragina Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas – „Darėme, darome ir neabejotinai darysime viską ir ateityje, kad apsisprendimui skiepytis būtų sudarytos kiek tik įmanoma patogesnės sąlygos, tačiau net ir to nepakaks, jei asmeninio apsisprendimo dėl vienų ar kitų priežasčių taip ir nebus. Tad pradėkime nuo savęs, nedvejokime ir neabejokime, tikėkime mokslu ir nepasiduokime iliuzijai, kad kova su pandemija jau baigta, nes vasara – tai tik laikinos paliaubos šioje nuožmioje kovoje, kurią arba visi drauge laimėsime, arba pralaimėsime –  jei ne visi, tai bent jau daugelis iš mūsų“, – sako meras.

Gyventojams nereikėtų baimintis skiepijimo ne Vakcinacijos centre. Mobilus autobusiukas – tai skiepijimo veiklai pritaikytas greitosios pagalbos automobilis, kuriame užtikrinamos visos saugumo ir higienos sąlygos, reguliari dezinfekcija. Skiepijimo komandą pastebėti bus nesunku – šalia greitosios automobilio bus pastatytas ir informacinis stendas.  

Tolimesnės skiepų autobusiuko buvimo vietos ir datos bus paskelbtos atskirai. Sekite informaciją Savivaldybės interneto tinklapyje www.klaipeda.lt

Tuo metu Klaipėdos vakcinacijos centras Kretingos g. 36 (LCC tarptautiniame universitete) dirba įprastu režimu ir norinčiųjų skiepytis laukia kiekvieną dieną. Čia pasiskiepyti galima dviem būdais:

Užsiregistravus iš anksto internete koronastop.lt arba Karštosios linijos tel. 1808. Registruojantis galima pasirinkti norimą vakciną, vakcinacijos datą ir tikslų laiką. Užregistruoti skiepui galima ne tik save, bet ir kitą asmenį. Skiepams gali registruotis visi gyventojai, tarp jų ir vaikai nuo 12 metų amžiaus. 12-15 metų amžiaus vaikus turi užregistruoti tėvai, įtėviai, globėjai.

Pasiskiepyti galima ir be išankstinės registracijos. Tų, kuriems registruotis iš anksto nepatogu, Klaipėdos vakcinacijos centras laukia kasdien, įskaitant savaitgalį, nuo 13 iki 15 val. Atvykus galima rinktis iš tų vakcinų rūšių, kurias tuo metu turi vakcinacijos centras.

Atvykstant skiepytis reikia turėti asmens dokumentą.

Informacijos šaltinis: https://www.klaipeda.lt/lt

Nuotrauka: https://www.klaipeda.lt/lt

Bendradarbiaujame:                   plačiau..