Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Mokyklinio amžiaus vaikų fizinio aktyvumo skatinimas

Daugumai šiuolaikinių aktyvių žmonių kokybiškas fizinis aktyvumas kiekvieną dieną yra tiesiog paprasčiausias malonus ir saugus užsiėmimas. Visoms amžiaus grupėms be išimties (vaikams, paaugliams ir suaugusiesiems) fizinis aktyvumas yra fiziologiškai būtinas. Geras fizinis pajėgumas, raumenų jėga, gera objektyvi ir subjektyvi žmogaus savijauta – visa tai akivaizdi fizinės veiklos nauda sveikatai, kuri daug kartų įrodyta gausiais moksliniais tyrimais.

Pedagoginis klimatas (malonumas, mokymasis, bendros pastangos), pagalbos veiksmingumas (fizinio ugdymo mokytojų patirtis, bendradarbiavimas su treneriais, visuomenės sveikatos specialistais bendra veikla su tėvais ir kitais kompetentingais mokytojais) leidžia pasiūlyti kiekvienam teikiamą fizinę veiklą, todėl tobulėti gali visi vaikai, paaugliai ir studentai, nepriklausomai nuo jų lygio ir poreikių. Tokios aplinkos sukūrimas skatina fizinę veiklą ir sportą. 

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro specialistai vasario 25 d. (13.00 -13.45 val.) organizuoja nuotolinę pamoką ,,Gatvės šokiai“. Pamoka skirta 6-8 klasių mokiniams. Renginio vedėja choreografė, šokio pedagogė ir meno vadovė Greta (Klaipėda). Renginys vyks 45 min. nuotoliniu būdu, naudojantis nuotolininio komunikavimo sistema ZOOM

Registruotis iki vasario 24 d. el. paštu: alina@sveikatosbiuras.lt

Informaciją paruošė: visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Alina Bocman

Nuotrauka: https://pixabay.com

Bendradarbiaujame:                   plačiau..