Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Nuo COVID-19 bus galima skiepytis ir vaistinėje


Nuo COVID-19 bus galima skiepytis ir vaistinėje


Klaipėdoje – nauja, patogi ir patraukli vakcinavimo vieta. Kiekvieną sekmadienį, nuo 10 iki 18 val. pasiskiepyti nuo COVID-19 bus galima ir „Eurovaistinėje“, esančioje prekybos centre „Akropolis“ (Taikos pr. 61). Startas – jau šį sekmadienį, rugpjūčio 1 d.

Skiepijimo eiga vaistinėje

  • „Eurovaistinėje“ bus galima skiepytis Comirnaty (Pfizer) vakcina.
  • Gyventojai, norintys pasiskiepyti, kviečiami registruotis per bendrą sistemą internetu koronastop.lt arba tel. 1808 ir pasirinkti būtent šią vakcinavimo vietą.
  • Neturint galimybių užsiregistruoti, gyventojai kviečiami nurodytu laiku atvykti ir be registracijos.
  • Vykstant skiepytis svarbu nepamiršti asmens dokumento.

„Siekiame, kad klaipėdiečiams būtų sudarytos visos galimybės pasiskiepyti ten, kur jiems patogiausia. Todėl mieste veikia ne tik pagrindinis vakcinacijos centras Kretingos gatvėje, bet ir po skirtingus mikrorajonus bei viešąsias erdves važinėja mobilus autobusiukas. Džiaugiamės, kad į savivaldybės iniciatyvą pasiūlyti dar daugiau patogių vietų vakcinacijai atsiliepė ir vaistininkai, kurie tampa nauju mūsų partneriu šiame nelengvame, tačiau labai svarbiame ir reikalingame procese. Dėkoju už pilietiškumą ir klaipėdiečiams suteikiamą galimybę pasiskiepyti dar patogiau. Nuoširdžiai linkėčiau, kad šis, labai reikalingas socialiai atsakingo verslo žingsnis, sulauktų palaikymo ir kitose vaistinėse, jeigu tik jos turi tokią galimybę, nes vakcinavimo apimčių ir tempo problema yra visų mūsų bendras rūpestis“, – sako Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

Šiuo metu nuo COVID-19 viena arba dviem vakcinos dozėmis Klaipėdoje yra pasiskiepiję daugiau nei 61 tūkst. gyventojų (41,2 proc.). Augant užsikrėtimų COVID-19 skaičiui, dar nepasiskiepiję gyventojai raginami nelaukti rudens ir vakcinuotis jau dabar.

Šiuo metu Klaipėdoje pasiskiepyti galima:

  • Vakcinacijos centre Kretingos g. 36 (LCC tarptautinio universiteto patalpose). Darbo laikas: I-V 8-20 val.; VI 9-12 val., VII nedarbo diena. Registracija internetu koronastop.lt arba tel. 1808. Be registracijos atvykti galima kiekvieną darbo dieną nuo 13 iki 15 val., ketvirtadieniais – visą dieną. Vakciną pasirinksite registruodamiesi. Atvykus be registracijos renkamasi iš tuo metu turimų ir laisvų likusių vakcinų.   

  • Nacionalinio kraujo centro palapinėje arba autobusiuke prie LIDL parduotuvės. Skiepijama pirmadieniais ir antradieniais prie vis kitos LIDL parduotuvės. Artimiausio vizito tikslus laikas ir vieta bus paskelbta šią savaitę. Vakcina „Janssen“. Išankstinės registracijos nereikia.

  • Nauja vieta – „Eurovaistinė“ (Klaipėdos Akropolis, Taikos pr. 61). Vakcinuojama kiekvieną sekmadienį, 10-18 val. Registracija internetu koronastop.lt arba tel. 1808. Vakcina „Comirnaty“ („Pfizer“).

Informacijos šaltinis: https://www.klaipeda.lt/lt

                      Nuotrauka: https://www.klaipeda.lt

Bendradarbiaujame:                   plačiau..