Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Pasiskiepyti - į „Kultūros fabriką“


Pasiskiepyti - į „Kultūros fabriką“


Rugsėjo 6 d. (pirmadienį), mobili vakcinacijos komanda dirbs „Kultūros fabrike“, esančiame adresu Bangų g. 5A, Klaipėda. Čia kviečiami atvykti visi, pageidaujantys pasiskiepyti nuo COVID-19 be išankstinės registracijos. Medikų komanda dirbs nuo 16 iki 20 val.

Pasinaudoti proga pasiskiepyti nuo COVID-19 čia kviečiami ne tik kultūros vartotojai, bet ir visi, kam ši vieta ir laikas yra patogūs ­­– aplinkiniai gyventojai bei šalia įsikūrusių įstaigų darbuotojai.

Skiepijimo tvarka

  • Bus skiepijama „Comirnaty“ („Pfizer“) ir „Janssen“ vakcinomis.
  • Išankstinės registracijos nereikia.
  • Reikia turėti asmens dokumentą.

„Janssen“ vakcina gali būti skiepijami gyventojai nuo 18 metų, jos pakanka vienos dozės, tad rūpintis antruoju skiepu nebereikia. „Comirnaty“ („Pfizer“) vakcina gali būti skiepijami asmenys jau nuo 12 metų, reikalingos dvi dozės, tarp dozių turi būti daroma 3 savaičių pertrauka.

Primename, kad Vyriausybė nusprendė, kad nuo rugsėjo 13 dienos visos kontaktinės paslaugos teikiamos ir ūkinės veiklos vykdomos bei renginiai organizuojami (išskyrus nustatytas išimtis) tik asmenims, kurie atitinka galimybių paso kriterijus. Galimybių pasą gali gauti pasiskiepiję, COVID-19 persirgę arba neigiamą mokamą SARS-CoV-2 PGR tyrimo rezultatą turintys asmenys. Tiems, kurie yra pasiskiepiję, galimybių pasą reikia tik atsispausdinti ar išsaugoti išmaniajame įrenginyje. Nors Vyriausybė dar tikslina pokyčius, įsigaliosiančius nuo minėtos datos, yra aišku, kad be galimybių paso gyventojai negalės  patekti ne tik į renginius, kavines, parduotuves ar auditorijas, bet jiems taip pat galios daugybė kitų draudimų.

Primename, kad pasiskiepyti be išankstinės registracijos galima kiekvieną ketvirtadienį bet kuriame Lietuvos vakcinavimo centre. Pasirinkti galima bet kurią vakcinacijos centre esančią vakciną. Klaipėdos vakcinavimo centre Paryžiaus Komunos g. 16A gyventojai be išankstinės registracijos taip pat priimami kiekvieną darbo dieną 13-15 val. Vakcinacijos centro darbo laikas nesikeis: pirmadienį – penktadienį nuo 8 iki 20 val., šeštadienį – nuo 9 iki 12 val.

Norėdami pasiskiepyti gyventojai taip pat gali registruotis iš anksto ir pasirinkti tikslų laiką. Registruotis galima internetu koronastop.lt bei Karštosios linijos tel. 1808. 

Informacijos šaltinis: https://www.klaipeda.lt/lt

Nuotrauka: https://www.klaipeda.lt/

Bendradarbiaujame:                   plačiau..