Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Paskutinį vasaros mėnesį pasitikime ir praleiskime sveikai!

Rugpjūčio mėnesio nemokamų veiklų kalendorius „Ir kūnui, ir sielai“ jau čia! Maloniai kviečiame susipažinti su siūlomomis sveikatinimo veiklomis. Gal būt tai taps puikia pradžia žengiant sveikos gyvensenos link?

MANKŠTOS SENJORAMS. Prisijungę prie senjorų vaikščiojimo grupių po atviru dangumi ne tik aktyviai praleisite laiką, bet ir sutiksite bendraminčių. Užsiėmimų metu dalyviai, lydimi specialistų, žingsniuoja maršrutu Melnragė I – Melnragė II – Melnragė I bei atlieka mankštą. Mankšta su elastinėmis juostomis pajūryje – dar vienas naudingas ir smagus užsiėmimas, išslaisvinsiantis kūno sąstingį ir suteiksiantis energijos.

ŠIRDIES IR KRAUJAGYSLIŲ LIGŲ IR CUKRINIO DIABETO RIZIKOS GRUPĖS ASMENŲ SVEIKATOS STIPRINIMO PROGRAMOS DALYVIAI šį mėnesį taip pat laukiami mankštoje su elastinėmis juostomis ir funkcinėje treniruotėje. Primename, kad ši programa skirta 50-65 m. amžiaus moterims ir 40-55 m. amžiaus vyrams, turintiems viršsvorio, besiskundžiantiems padidėjusiu arteriniu kraujo spaudimu, pulsu, kurių padidėjusi cholesterolio ir (ar) gliukozės koncentracija kraujo serume. Asmenys, norintys dalyvauti programoje arba gauti papildomos informacijos, gali kreiptis tel. (8 46) 31 10 12, mob. tel. 8 615 161 55, el. p. vitalija@sveikatosbiuras.lt.

VEIKLOS BENDRUOMENEI kaip ir kiekvieną mėnesį neapsieis be naujienų. Lektoriaus Mariaus Lasinsko paskaitos „Pažinkime maistinius ir vaistinius augalus“ metu sužinosite pagrindines žoliavimo taisykles, susipažinsite su maistiniais ir vaistiniais augalais, teisingu jų rinkimu, paruošimu ir naudojimu. Taip pat sužinosite daug receptų, tinkančių ir vaikams, ir suaugusiems. Susitikimą vainikuos arbatos „Vasara“ degustacija. Daugiau informacijos apie lektorių galite sužinoti internetinėje svetainėje www.mariauszoleles.lt arba socialinio tinklo Facebook paskyroje - Marius Lasinskas. Dar viena naujiena – įvadas į jogos praktiką, kvėpavimo būdai ir atsipalaidavimas. Kitos rugpjūčio mėnesio veiklos bendruomenei – mankšta su svareliais, sveikatinanti mankšta pajūryje, Aikido treniruotės suaugusiems bei akcija „Saugus poilsis pajūryje“.

VEIKLOS VAIKAMS IR JAUNIMUI. Sveikos gyvensenos įgūdžių formavimo programapuiki galimybė pradėti ugdyti sveikus įpročius, susipažinti su bendraminčiais, pasiekti išsikeltų tikslų, žengiant sveikesnės gyvensenos link. Programa startuos rudenį, bet registruotis galima jau dabar.

RENGINIAI, SKIRTI „KLAIPĖDA- EUROPOS SPORTO MIESTAS“ MINĖJIMUI.  Po trumpos pertraukos į stadionus po atviru dangumi grįžta bendruomenių mankštos. Pirmąjį rugpjūčio sekmadienį specialistai kvies visus išbandyti šiaurietiškąjį ėjimą, prisijungiant prie žygio. Dviračių mėgėjai laukiami dviračių ekskursijose, skirtose aktyviai pažinti savo miestą. Kaip ir įprastai, mankštose nėščiosioms ir mankštose su kūdikiais laukiamos moterys, norinčios užsiimti fiziniu aktyvumu jaukiame bendraminčių būrelyje. Na ir kokia vasara be festivalių? Vasaros paplūdimio festivalis, skirtas Klaipėdos miesto gimtadieniui paminėti, kvies visus į Smiltynės paplūdimį, kur, pažadame, netruks įvairių aktyvių užsiėmimų ir geros nuotaikos. Taip pat antrąjį rugpjūčio šeštadienį Klaipėdos miesto centriniame stadione įvyks neįgaliųjų sporto šakų festivalis. Kviečiame visus!

PARSISIŲSTI NEMOKAMŲ VEIKLŲ KALENDORIŲ

Į visus nemokamus užsiėmimus būtina registruotis (jei nurodyta, kad registracijos reikia) iš anksto kalendoriuje nurodytais kontaktais.

SVARBU! Registracija į rugpjūčio mėn. veiklas prasideda nuo rugpjūčio 1 d. (trečiadienio) 8.00 val.

 

Bendradarbiaujame:                   plačiau..