Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Psichikos sveikatos kompetencijų Klaipėdos įmonių darbuotojams didinimo programa

PSICHIKOS SVEIKATOS KOMPETENCIJŲ KLAIPĖDOS ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS DIDINIMO PROGRAMA

Psichikos sveikatos gerinimas yra 2019-2020 metų visuomenės sveikatos priežiūros prioritetas. Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras dalinasi geromis žiniomis apie psichikos sveikatos kompetencijų didinimo galimybes įmonių darbuotojams mūsų mieste.

KĄ MES SIŪLOME?

40 val. mokymų programą (iš kurių ne mažiau kaip 25 val. praktinių veiklų) neišvykstant iš savo darbo vietos, kurios metu:

  • daugiau sužinosite apie Jūsų įmonėje vyraujančią psichoemocinę būklę;
  • padėsime įsivertinti psichikos sveikatos raštingumo lygį;
  • nustačius problemines, tobulintinas sritis, kartu su profesionaliais, savo darbą išmanančiais specialistais, sukursite individualią Jūsų įmonės poreikius atitinkančią psichoemocinės sveikatos gerinimo veiksmų strategiją ir ją įdiegsite;
  • veiklų metu įgysite ne tik naudingų praktinių įgūdžių, tačiau ir žinių apie žalingus psichosocialinės darbo aplinkos veiksnius, jų apraiškas darbo kolektyvuose, apie jų prevenciją, taikant mokslu ir praktika grįstas streso valdymo programas. Programos metu analizuosite svarbias temas, pvz.: darbingumas, jam įtaką darantys veiksniai, darbo ir asmeninio gyvenimo derinimo galimybės, profesinis perdegimas, jo priežastys ir prevencija, organizacinės priemonės įmonės ir asmens lygmeniu, socialinė parama darbe: rizikos atpažinimas, prevencija, intervencija ir daug kt.;
  • mūsų specialistai visos programos metu pateiks atsakingai parengtas ir tik Jūsų įmonei pritaikytas rekomendacijas bei pastiprins, jei kils iššūkių;
  • programos pabaigoje galėsite pasidžiaugti nuveiktais darbais, įsivertinti ir pamatyti, kaip ir kiek įmonės darbuotojai sustiprėjo psichikos sveikatos kompetencijų srityje.

KAS VES VISAS VEIKLAS?

Dviejų specialistų komanda:

  • Profesinės sveikatos specialistas, kuris atitinka visus valstybės nustatytus kvalifikacinius reikalavimus bei turi sukaupęs ne vienų metų profesinės sveikatos specialisto patirtį įmonėse.
  • Psichologas, kuris turi įgijęs magistro laipsnį bei per pastarąjį penkmetį daugiau nei 3 metus konsultuoja psichikos sveikatos stiprinimo srityse.

40 val. (iš jų 25 val. praktikos), 10–20 žmonių, 1 susitikimas per 2–4 sav. (pagal susitarimą). Viskas įprastoje Jūsų darbo vietoje Jums patogiu laiku.
 

SVARBU ŽINOTI

Ši mokymų programa bus teikiama tik toms įmonėms, kurios įstatymų numatyta tvarka yra atlikusios psichosocialinį vertinimą bei sutinka pasirašyti bendradarbiavimo sutartį su Biuru.

2020 metais tokius mokymus galėsime pasiūlyti tik 2 įmonėms, tad nesnauskite ir suskubkite – tegul Jūsų įmonė būna sėkmingiausia ir geriausia vieta dirbti Klaipėdoje!

Informacijos apie mokymų programos galimybes Jūsų įmonėje kviečiame teirautis tel. (8 46) 311423, mob. (8 640) 93348, el. p. ausra@sveikatosbiuras.lt.

Mokymų programa organizuojama ir vykdoma vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2019 m. gegužės 17 d. įsakymu Nr. V-590 „Dėl Psichikos sveikatos kompetencijų didinimo įmonių darbuotojams tvarkos aprašo patvirtinimo“


Finansuojama iš valstybės biudžeto specialiosios tikslinės dotacijos savivaldybių biudžetams valstybinėms visuomenės sveikatos priežiūros funkcijoms vykdyti.

REGISTRACIJA

 

Bendradarbiaujame:                   plačiau..