Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Rugsėjį – gausus sveikatinančių veiklų derlius!


Pasibaigus vasarai ir žengiant pirmuosius žingsnius rudeniui, kviečiame prisijungti prie nemokamų sveikatinimo veiklų. Kaip ir įprastai, Jūsų patogumui, veiklos vyks skirtingu laiku ir skirtingose vietose, tad siūlome išsirinkti tinkamiausią variantą ir pasinerti į smagią sveikatos palaikymo bei gerinimo kelionę.

VEIKLOS ŠEIMOMS. Sveikos šeimos akademijoje įgysite naudingų žinių aktualiomis temomis būsimiems tėvams ar jau auginantiems vaikus, nėščiųjų ir kūdikių mankštose aktyviai praleisite laiką, prižiūrint treneriui, sensoriniame kambaryje atsipalaiduosite kartu su savo vaiku, išbandysite įvairias vaizduotę, kūrybingumą lavinančias veiklas.

VEIKLOS DARBINGO AMŽIAUS ŽMONĖMS. Solo Latino šokių pamokose pramoksite kubietiškosios ča ča ča, Dominikos Respublikos bačatos, salsos, braziliškosios sambos, džaivo, romantiškosios rumbos, o kalanetikoje išmoksite naudingų mankštos pratimų ir sustiprėsite fiziškai. Specialistų kvalifikacijos mokymais galės pasidžiaugti psichikos sveikatos specialistai ir ikimokyklinio ugdymo įstaigų virtuvių darbuotojai.

VEIKLOS BENDRUOMENEI. URBACT III projektas ,,Žaidimų paradigma" bendruomenei dovanoja draugiškas jaunimo iki 29 m. ir vyresnių nei 55 m. amžiaus asmenų žaidimų popietės, kuriomis siekiama didinti kartų tarpusavio supratimą bei bendradarbiavimą. Nuotaikingas ir turiningas laikas kartu garantuotas! Veiklos įgyvendinamos bendradarbiaujant su Klaipėdos apskrities viešąja I. Simonaitytės biblioteka. 

VEIKLOS PROGRAMOS „ŠIRDIES RITMU“ DALYVIAMS. Sveikatos biuro organizuojamas mankštas su kineziterapeutu uostamiesčio gyventojai netruko pamėgti, todėl ir vėl kviečia jungtis programos „Širdies ritmu“ dalyvius į šias mankštas arba tęsti tai, kas pradėta, nes reguliarumas, kaip žinia, yra būtina sąlyga, siekiant pozityvių rezultatų. Dėmesio! Keičiasi įprasta užsiėmimų vieta ir šį mėnesį keliasi į sporto bazę, esančią adresu Pilies g 2a (Mažoji sporto salė). Norintiems daugiau laiko praleisti gamtoje taip pat turime pasiūlymą – šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimus. Kodėl ėjimas su lazdomis? Moksliniai tyrimai rodo, kad dėl ėjimo technikos  ypatumų šiaurietiškojo ėjimo metu  yra pasiekiamas didesnis greitis, negu einant įprastu būdu, o atliekant  didesnius  žingsnius  ir  rankų  mostus,  pasiekiamas  didesnis  širdies  susitraukimų dažnis, daugiau  suvartojama  deguonies ir energijos. Tokio tipo ėjimas  yra  saugi aerobinio  darbingumo  didinimo  priemonė,  kadangi  einantis  žmogus  gali  pats  pasirinkti ėjimo tempą atsižvelgiant į savo fizinį pajėgumą ir esant poreikiui galima bet kuriuo pratybų momentu nutraukti mankštinimąsi. Jei norite apie šią programą sužinoti daugiau, registruokitės ir dalyvaukite įvadinėje programos paskaitojePrimename, kad programa „Širdies ritmu“ skirta 50–65 m. amžiaus moterims ir 40–55 m. amžiaus vyrams, turintiems antsvorio, besiskundžiantiems padidėjusiu arteriniu kraujo spaudimu, pulsu, kurių padidėjusi cholesterolio ir (ar) gliukozės koncentracija kraujo serume. Asmenys, norintys dalyvauti programoje arba gauti papildomos informacijos, gali kreiptis tel. (8 46) 31 10 12, mob. tel. 8 615 161 55, el. p. vitalija@sveikatosbiuras.lt.

VEIKLOS, SKIRTOS 55+ AMŽIAUS GRUPĖS ASMENIMS (projekto „Klaipėdos miesto tikslinių gyventojų grupių sveikos gyvensenos skatinimas“ veiklos). Praktiniai užsiėmimai griuvimų prevencijos tema – puiki galimybė, prižiūrint specialistui, išmokti specialių pratimų, skirtų mažinti griuvimų riziką, kurie, anot specialistų, yra itin aktuali problema vyresnio amžiaus žmonių tarpe. Dėmesio! Daugelio pamėgtos vaikščiojimo grupės taip pat tęsiasi ir laukia prisijungiant naujokų. Kodėl vaikščioti naudinga, turbūt net ir nereikia sakyti, bet, vis tik, jei trūksta motyvacijos žengti pirmąjį žingsnį kartu su vaikščiojimo grupių entuziastais, kviečiame susipažinti su esamų dalyvių atsiliepimais. Didelio visuomenės susidomėjimo sulaukęs sensorinis kambarys, įrengtas Sveikatos biuro patalpose, kaip ir įprastai, atviras visiems, norintiems išbandyti atpalaiduojančių pojūčių jūrą. Specialūs laikai šio mėnesio kalendoriuje išskirti ir 55 m. bei vyresniems asmenims. Naujiena! URBACT III projektas ,,Žaidimų paradigma" kviečia į ispanų kalbos kursus. Užsienio kalbų mokymasis – efektyvi priemonė atminčiai lavinti! Ispanų kalbos pamokose bus taikomi žaidybiniai elementai, kad mokytis bus tikrai smagu.

VEIKLOS, SKIRTOS 60+ AMŽIAUS GRUPĖS ASMENIMS (projekto „Chrodis+“ veiklos). Unikali lėtinių neinfekcinių ligų prevencinė programa, įgyvendinama pagal projektą „Chrodis+“, paremtą projekto partnerių iš Islandijos gerąja patirtimi, laukia prisijungiant naujų narių. Programą sudaro daugiakomponentės veiklos, kurių metu daugiausiai dėmesio skiriama kasdienėms fizinio aktyvumo treniruotėms ir du kartus per savaitę – jėgos treniruotėms. Kasdienių treniruočių pagrindas – vaikščiojimas. Jėgos treniruočių programą sudaro dvylika pratimų pagrindinėms raumenų grupėms. Siekiant įvertinti dalyvių fizinę būklę ir sveikatą, atliekami pokyčiui įvertinti skirti matavimai.


PARSISIŲSTI NEMOKAMŲ VEIKLŲ KALENDORIŲ: ČIA

Į visas nemokamas veiklas būtina registruotis kalendoriuje nurodytais kontaktais.
SVARBU! Registracija į rugsėjo mėn. veiklas prasideda nuo rugsėjo 2 d. 9.00 val.

 

Bendradarbiaujame:                   plačiau..