Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Skelbiama 2021 metų registracija psichikos sveikatos kompetencijų mokymams darbovietėse

Psichikos sveikatos gerinimas yra visuomenės sveikatos priežiūros prioritetas. Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras dalinasi geromis žiniomis apie psichikos sveikatos kompetencijų didinimo galimybes darbuotojams mūsų mieste.

MOKYMŲ TIKSLAS - Didinti darbdavių ir darbuotojų žinias apie psichikos sveikatą darbe ir stiprinti jų kompetenciją psichikos sveikatos srityje, pagrindinį dėmesį skiriant darbuotojų atsparumo psichikos sveikatos rizikos veiksniams didinimui ir psichosocialinės aplinkos darbovietėse gerinimui. 

APIE MOKYMUS
32-40 val. mokymai (50 proc. praktinės veiklos) neišvykstant iš savo darbo vietos, kurių metu:

  • daugiau sužinosite apie Jūsų įmonėje vyraujančią psichoemocinę būklę;
  • padėsime įsivertinti psichikos sveikatos raštingumo lygį;
  • nustačius problemines, tobulintinas sritis kartu su profesionaliais, savo darbą išmanančiais specialistais sukursite individualią Jūsų įmonės poreikius atitinkančią psichoemocinės sveikatos gerinimo veiksmų strategiją ir ją įdiegsite;
  • veiklų metu įgysite ne tik naudingų praktinių įgūdžių, tačiau ir žinių apie žalingus psichosocialinės darbo aplinkos veiksnius, jų apraiškas darbo kolektyvuose, apie jų prevencija, taikant mokslu ir praktika grįstas streso valdymo programas. Veiklų metu analizuosite svarbias temas, pvz., darbingumas, jam įtakos turintys veiksniai, darbo ir asmeninio gyvenimo derinimo galimybės, profesinis perdegimas, jo priežastys ir prevencija, organizacinės priemonės įmonės ir asmens lygmeniu, socialinė parama darbe: rizikos atpažinimas, prevencija, intervencija ir daug kt.;
  • mūsų specialistai visų veiklų metu pateiks atsakingai parengtas ir tik Jūsų įmonei pritaikytas rekomendacijas bei pastiprins, jei kils iššūkių;
  • veiklos pabaigoje galėsite pasidžiaugti nuveiktais darbais, įsivertinti ir pamatyti, kaip ir kiek įmonės darbuotojai sustiprėjo psichikos sveikatos kompetencijų srityje.

32-40 val., 12–20 žmonių, bent 1 susitikimas per 2–4 sav. po 2 val., įgyvendinama per vienus kalendorinius metus. Viskas įprastoje Jūsų darbo vietoje arba nuotoliniu būdu, Jums patogiu laiku.
Informacinį filmą apie mokymus rasite ČIA
 

SVARBU ŽINOTI

Šie mokymai bus teikiama tik toms darbovietėms, kurios įstatymų numatyta tvarka yra atlikusios psichosocialinį vertinimą bei sutinka pasirašyti bendradarbiavimo sutartį su Biuru.

Informacijos apie veiklos galimybes Jūsų įmonėje kviečiame teirautis tel. (8 46) 311423, mob. (8 640) 93348, el. p. ausra@sveikatosbiuras.lt.

Veikla organizuojama ir vykdoma vadovaujantis 2020 m. rugsėjo 30 d. įsakymu Nr. V-2143 , pakeitusiu 2019 m. gegužės 17 d. Įsakymą Nr. V-590 „Dėl Psichikos sveikatos kompetencijų didinimo įmonių darbuotojams tvarkos aprašo patvirtinimo“.


Finansuojama iš valstybės biudžeto specialiosios tikslinės dotacijos savivaldybių biudžetams valstybinėms visuomenės sveikatos priežiūros funkcijoms vykdyti.

  REGISTRUOTIS Į VEIKLAS   

Bendradarbiaujame:                   plačiau..