Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Skiepytis kviečiami švietimo įstaigos darbuotojai ir abiturientai


Skiepytis kviečiami švietimo įstaigos darbuotojai ir abiturientai


Atnaujintas Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2020 m. gruodžio 23 d. įsakymas Nr. V-3006 DĖL SKIEPIJIMO VALSTYBĖS BIUDŽETO LĖŠOMIS ĮSIGYJAMA COVID-19 LIGOS (KORONAVIRUSO INFEKCIJOS) VAKCINA PRIORITETINIŲ GYVENTOJŲ GRUPIŲ NUSTATYMO.

Vadovaujantis šiuo teisės aktu, nuo š. m. kovo 25 d. Klaipėdos mieste pradėta vakcinacijai šių tikslinių grupių:

  • 1.15. asmenys, dirbantys arba teikiantys paslaugas švietimo įstaigose, įskaitant vykstančius vykdyti lituanistinį švietimą užsienyje, laisvuosius mokytojus, ir asmenis, teikiančius švietimo paslaugas ir kitas paslaugas švietimo paslaugų gavėjams kituose švietimo teikėjuose, išskyrus nurodytus šio įsakymo 1.12 papunktyje; kitų juridinių asmenų darbuotojai, švietimo įstaigose ir kituose švietimo teikėjuose teikiantys valymo, maisto tiekimo ar kitas paslaugas ir turintys tiesioginį (nuolatinį ar laikiną) kontaktą su mokiniais ar studentais ir (arba) būnantys patalpose, kuriose lankosi mokiniai ar studentai; asmenys, švietimo įstaigose vykdantys savanorišką veiklą ne trumpiau kaip 16 val. per ne daugiau kaip 14 dienų iš eilės; treneriai; mokiniai, kurie mokosi vidurinio ugdymo programos baigiamojoje klasėje; asmenys, studijuojantys pagal sveikatos mokslų studijų krypčių programas ir dalyvaujantys klinikinių įgūdžių užsiėmimuose arba atliekantys klinikinę praktiką ASPĮ ir vaistinėse, išskyrus šio įsakymo 1.1.1 – 1.1.2 papunkčiuose nurodytus studentus.

Prašome Klaipėdos miesto savivaldybės teritorijoje veikiančių teisės akte minėtų įstaigų sudaryti įstaigos darbuotojų, norinčių pasiskiepyti, sąrašus pagal minėtus prioritetus, užpildant lentelę ir ją atsiųsti el. paštu ausra.dragasiene@klaipeda.lt iki kovo 29 d. 17 val.

Taip pat kartu su sąrašu atsiųsti ir Jūsų įstaigos vadovo įsakymą, patvirtinantį įstaigos vakcinuojamų darbuotojų sąrašą (prisegti skanuotą dokumentą su vadovo parašu).

Kilus klausimams skambinkite tel. (8 46) 396311.

PAPILDYTA

Skiepijimasis be eilės 

Sudaroma galimybė be jokios eilės ir išankstinės registracijos vakcinuotis AstraZeneca vakcina visiems Klaipėdos miesto gyventojams, dirbantiems arba teikiantiems paslaugas švietimo įstaigose bei mokiniams (abiturientams), kurie mokosi vidurinio ugdymo programos baigiamojoje klasėje.

  • Vakcinavimas vyks Vakcinacijos centre Taikos pr. 76 (Klaipėdos miesto poliklinika) 2021-03-29 ir 2021-03-30 nuo 14 iki 20 val.
  • Atvykti į polikliniką reikia nurodytu laiku ir pateikti dokumentus, įrodančius Jūsų atitikimą šiai prioritetinei grupei - turėti švietimo įstaigos darbuotojo pažymėjimą arba patvirtinančią švietimo įstaigos vadovo pasirašytą pažymą (tinka ir el. pažyma); mokinio pažymėjimą.

Informaciją paruošė: visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Arūnė Eismontė

Informacijos šaltinis: https://www.klaipeda.lt/lt

Bendradarbiaujame:                   plačiau..