Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Vyresnio amžiaus žmones kviečiame dalyvauti nuotolinėje viktorinoje „Žinių kelias į sveiką gyvenseną“

Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras, paminėdamas Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną, kviečia vyresnio amžiaus žmones dalyvauti nuotolinėje viktorinoje „Žinių kelias į sveiką gyvenseną“. Tai galimybė pasitikrinti savo žinias ir daugiau sužinoti apie mitybą, fizinį aktyvumą ir kitus sveikatos tausojimo bei stiprinimo būdus, įvairias profilaktines programas, saugią aplinką, lėtinių  ligų profilaktiką. Ši viktorina skirta vyresnio amžiaus žmonėms. Ja siekiama skatinti sveikatos raštingumą, vadovautis mokslu ir praktika grįstomis žiniomis apie sveikatą bei jos stiprinimą.

Gera fizinė, emocinė ir psichikos sveikata sudaro prielaidas gyventi prasmingai, ilgai ir gerai jaučiantis. ES fizinio aktyvumo gairėse nurodoma, kad net ilgą laiką nejudriai gyvenęs žmogus, tapęs fiziškai aktyvesnis, gali pagerinti savo sveikatą. Svarbu ir mityba, psichoemocinės būklės bei veiklos ir poilsio režimas. Aktyvi, įdomi gyvensena ir sveikas ilgaamžiškumas labai daug priklauso nuo asmeninio požiūrio, pastangų ir žinių.

Viktorinoje dalyvauti gali 60 metų ir vyresni asmenys. Nuotolinėje viktorinoje galite dalyvauti iškart paspaudus šią nuorodą: https://mokymai.azurewebsites.net/Quiz  

Viktorinos nugalėtojais bus skelbiami trys dalyviai, teisingai atsakę į visus (ar daugiausiai) testo klausimus, kurie bus apdovanoti  prizais. Paskatinamuoju prizu bus apdovanotas vyriausias dalyvis, teisingai atsakęs į daugiausiai viktorinos klausimų. Vienas iš žinių šaltinių yra Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro interneto svetainė. Atsakymai laukiami iki 2021 m. spalio mėn. 20 d.

Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro Sveikatos mokymo skyriaus informacija.

Informaciją paruošė: visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Alina Bocman


 
 

Bendradarbiaujame:                   plačiau..