Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Klaipėdos miesto tikslinių gyventojų grupių sveikos gyvensenos skatinimas

 

 

 

 

 

 

 

 


APIE PROJEKTĄ


Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras nuo 2018 m. liepos 25 d. Klaipėdos miesto savivaldybėje pradėjo įgyvendinti projektą „Klaipėdos miesto tikslinių gyventojų grupių sveikos gyvensenos skatinimas“. Numatyta projekto pabaiga - 2020 m. sausio 25 d.

Projekto problema ir projekto poreikis. Poreikis mažinti egzistuojančius sveikatos netolygumus yra akivaizdus: Lietuva, lyginant su kitomis Europos Sąjungos šalimis, išsiskiria ryškiais gyventojų sveikatos netolygumais, kuriuos sąlygoja įvairūs sveikatą veikiantys demografiniai, socialiniai, ekonominiai, aplinkos, politiniai ir kiti veiksniai. 2016 m. Lietuvos statistikos departamento duomenimis, skurdo rizikoje miestuose gyveno 15,6 proc., o kaimuose – 34,8 proc. asmenų. Pažeidžiamiausios grupės – turintieji mažas pajamas, bedarbiai, vaikai, augantys šeimose, kuriose yra tik vienas iš tėvų, riboto išsilavinimo žmonės. Sveikatos netolygumams didelę reikšmę turi sveikatos priežiūros nelygybė, nevienodos galimybės naudotis viešosiomis sveikatos priežiūros, ligų profilaktikos ir sveikatinimo paslaugomis. Patvirtintas sveikatos netolygumų mažinimo Lietuvoje 2014-2023 m. veiksmų planas (LR sveikatos apsaugos ministro 2014 m. liepos 16 d. įsakymas Nr. V-815) taip pat įrodo šios problemos svarbą ir poreikį ją spręsti, šalinant tuos veiksnius, kurie tiesiogiai nulemia išvengiamus gyventojų sveikatos būklės skirtumus.

Projekto tikslas - padidinti vaikų ir vyresnio amžiaus asmenų sveikatos raštingumo lygį bei formuoti sveikos gyvensenos įgūdžius.

Siekiami rezultatai. Įgyvendinant projektą siekiama, kad informavimo, švietimo ir mokymo renginiuose bei sveikatos raštingumą didinančiose veiklose Klaipėdos mieste dalyvautų 3400 tikslinių grupių asmenų.

Tikslinės projekto grupės ir jų poreikiai:

  • Vaikai, t.y., asmenys neturintys 18-os metų. Vaikams (iki 18 metų) dėl ekonominių, socialinių aplinkybių, tokių kaip nepalanki socialinė ir ekonominė šeimos padėtis, įsidarbinimo perspektyvos, dažniau gresia socialinė atskirtis bei neigiamas šių veiksnių poveikis sveikatai;
  • Vyresnio amžiaus asmenys (kaip apibrėžta Sveiko senėjimo užtikrinimo Lietuvoje veiksmų plano 1 punkte). Dėl gyventojų senėjimo kyla naujų problemų, kurios ypač didina pagyvenusių žmonių socialinės atskirties riziką bei užkerta galimybes jiems aktyviai dalyvauti darbo rinkoje ir įprastinėje veikloje. Vyresnio amžiaus žmonėms taip pat būdingas poliligotumas, neįgalumas, didžioji jų dalis miršta nuo lėtinių neinfekcinių ligų.

Įgyvendinant vaikų ir vyresnio amžiaus asmenų sveikatos stiprinimo veiklas ir gerinant jų sveikatos raštingumą Klaipėdos mieste, bus organizuojamos įvairios veiklos: 

  • Vaikams (pirmosios pagalbos mokymai, paskaitų ciklas apie lytiškumą ir savipagalbos būdus, jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų viešinimas elektroniniuose Klaipėdos miesto mokyklų dienynuose, sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo užsiėmimai, vaikų vasaros stovyklos, "Sveikatingumo takelių" ikimokyklinio ugdymo įstaigų kiemeliuose įrengimas, renginys "Saldadieniai šeštadieniais", užsiėmimai sensoriniame kambaryje ir kt.);
  • Vyresnio amžiaus asmenims (praktinių fizinio aktyvumo veiklų ciklai, senjorų vaikščiojimo grupių užsiėmimai, paskaitos ir praktiniai užsiėmimai "Sveikatai palanki mityba", mankštų ciklai, skirti koordinacijos ir kitų funkcijų, padedančių apsisaugoti nuo griuvimų, gerinimui ir palaikymui, psichoemocinės sveikatos stiprinimas, meno terapijos užsiėmimai, psichologinės konsultacijos, paskaitos ir seminarai "Sveiko senėjimo" temomis, paskaitų ciklas apie griuvimus ir jų prevenciją, pirmosios pagalbos mokymai,užsiėmimai sensoriniame kambaryje).

Projekto nauda. Bus pasiektas geresnis projekto tikslinių grupių asmenų sveikatos raštingumo lygis, suformuoti jų pozityvios sveikatos elgsenos pokyčiai, kurie prisidės prie sveikatos netolygumų mažinimo.

Projektas finansuojamas iš Europos socialinio fondo.

Daugiau informacijos apie projektą: www.einvesticijos.lt.


PROJEKTO VIEŠINIMO MEDŽIAGANAUJIENOS

Programa "Judu sveikai" - ieškantiems balanso ir gersnės sveikatos
Užsiėmimai skirti 55 m. ir vyresniems asmenims. Registracija į naują programos grupę prasideda jau vasario 3 d. nuo 9.00 val.

 

 

Išvengti griuvimų padės praktinės koordinacijos gerinimo pamokos
Užsiėmimai skirti 55 m. ir vyresniems asmenims. Registracija startuoja jau vasario 3 d. nuo 9.00 val.!

 

 

Nemokami kino seansai SAUSĮ
Kviečiame į NEMOKAMUS kino seansus sausio mėnesį 55 m. ir vyresnius asmenis. Gausus pasirinkimas, puikūs pasiūlymai - belieka tik išsirinkti, registruotis ir dalyvauti.

 

 

Kviečiame registruotis į programą "Judu sveikai"
Registracija prasideda jau sausio 2 d. 9.00 val.

 

 

 

Praktinės griuvimų prevencijos pamokos - kviečiame išbandyti
Registracija prasideda jau sausio 2 d. 9.00 val. Pradėkime Naujus metus aktyviai!

 

 

 

Nauji kino filmai gruodžio mėnesį
Kviečiame pirmąjį žiemos mėnesį praleisti kartu su geru kinu. Pasirinkimų daug - belieka išsirinkti, registruotis ir dalyvauti.

 

 

Įvyko renginys "Saldadieniai šeštdaieniais"
Klaipėdos lopšelyje – darželyje „Puriena“ vyko trečiasis „Saldadieniai šeštadieniais“ renginys, kuriuo siekiama atkreipti dėmesį į dažno saldumynų vartojimo poveikį dantų būklei, antsvorio rizikąi atsirasti bei prastąm organizmo aprūpinimui maistingomis medžiagomis.

 

Sveikatai palanki mityba - verta žinoti
Kviečiame dalyvauti paskaitose, kurių metu susipažinsite su mokslu grįsta informacija ir sužinosite kaip atskirti sveikatai palankius produktus nuo sveikatai nenaudingų.

 

 

Programos "Judu sveikai" organizatoriai kviečia prisijungti naujus dalyvius
Programa "Judu sveikai" - tai unikali sveikatos stiprinimo ir palaikymo priemonė, kurios metu, prižiūrint treneriui, išmoksite daugybės naudingų mankštos pratimų, sustiprinsite visą kūną ir pagerinsite bendrą savijautą.

 

 

Praktinės griuvimų prevencijos pamokos - puiki investicija į savo sveikatą ir gerovę
Griuvimai - aktuali vyresnio amžiaus žmonių problema. Siekiant išvengti griuvimų, svarbu laiku imtis būtinų profilaktikos priemonių. Viena iš jų - koordinaciją gerinantys ir visą kūną stiprinantys mankštos pratimai. Kviečiame išbandyti!

 

Po trumpos pertraukos grįžta gausybė kino filmų!
Lapkričio mėnesio repertuare - kaip niekada daug jausmingų filmų kiekvieno skoniui. Kviečiame registruotis ir leistis į nuotykių kupiną kelionę NEMOKAMAI!

 

 

Praktinės griuvimų prevencijos pamokos - Jūsų saugumui ir gerai savijautai
Jei Jums 55 m. ir daugiau, kviečiame dalyvauti praktinėse griuvimų prevencijos pamokose,kurių metu išmoksite lengvai atliekamų pratimų, ilgainiui padėsiančių išvengti griuvimų - aktualios vyresnio amžiaus žmonių problemos.

 

 

Lapkritį startuoja nauja programos "Judu sveikai" grupė - paskuubėkite registruotis!
Norite sportuoti, bet nežinote nuo ko pradėti? Ieškote užsiėmimų jaukioje aplinkoje, nedidelėse grupėse, prižiūrint specialistui? Programa "Judu sveikai" subalansuota Jums! Registracija prasidėjo.

 

Kviečiame dalyvauti pirmos pagalbos teikimo mokymuose
Pirmosios pagalbos teikimo mokymai, skirti 55  m. ir vyresniems asmenims, puiki galimybė NEMOKAMAI pagilinti turimas žinias itin aktualia tema kiekvienam. Juk mokėti suteikti pirmąją pagalbą būtina!

 

 

Startuoja paskaitų apie sveiką senėjimą ciklas
Sveikas senėjimas - kas tai? Ar tai apskritai įmanoma? Kas apsprendžia sveiko senėjimo procesus? Į šiuos ir kitus klausimus atsakymus sužinosite organizuojamose paskaitose, į kurias registracija jau prasidėjo.

 

 

Kviečiame dalyvauti paskaitose apie sveikatai palankią mitybą
Sveika mityba - viena iš daugiausiai diskusijų keliančių temų. Nepraleiskite progos pagilinti savo žinias šioje visada aktualioje temoje ir užduoti rūpimus klausimus specialistui netrukus vyksiančių paskaitų metu.

 

 

Nemokami kino filmai spalio mėnesį

Kviečiame į nemokamas kino filmų peržiūras 55 m. ir vyresnius asmenis bei šių amžiaus grupių neįgaliuosius.

 

 

Paskaitos sveikatai palankios mitybos tema - registracija prasidėjo!

Informacijos apie sveiką mitybą šiandien netrūksta, tačiau kaip nepasimesti informacijos jūroje, atsirenkant tik tai, kas pagrįsta moksliškai ir tikrai nepakenks Jūsų sveikatai? Atvykite į paskaitas ir sužinokite!

 

Unikali programa "Judu sveikai" - kviečiame registruotis!

Programą sudaro 8 susitikimai su fizinio aktyvumo specialistu. Pirmas ir paskutinis susitikimai skirti atlikti testavimams, kurių metu bus vertinamas pasiektas pokytis.

 

 

Ar jau užsiregistravote į praktines griuvimų prevencijos pamokas?

Griuvimai - labai dažna pagyvenusių žmonių negalios ir mirties priežastis.Norint išvengti griuvimų, būtina gerinti koordinaciją, pasitelkiant specialius mankštos pratimus.

 

 

Paskaitų ciklai "Sveikatai palanki mityba"

Paskaitų metu susipažinsite su moksliškai pagrįsta sveikatai palankia mityba ir išmoksite rinktis sveikatai palankesnius maisto produktus. Paskaitos skirtos 55 m. ir vyresniems asmenims.

 

Dar keletas naujų kino filmų Jūsų maloniam laisvalaikiui!

Jei Jums 55 m. ir daugiau, kviečiame į nemokamas filmų peržiūras. Nepraleiskite puikios galimybės!

 

 

Geras kinas - puiki idėja rudenėjantiems vakarams!

Kartu su rudeniu į kūrybinio inkubatoriaus "Kultūros fabrikas" kino salę grįžta ir nemokamas kinas. Kviečiame registruotis!

 

 

Kviečiame dalyvauti programoje "Judu sveikai" 

Programos metu turėsite puikią galimybę mankštintis grupėse prižiūrint treneriui ir siekti išsikeltų tikslų. Programa skirta 55 m. ir vyresniemas asmenims.

 

 

Renkama nauja vaikščiojimo grupė - kviečiame registruotis!

Jau rugsėjo 6 d. startuosianti nauja vaikščiojimo grupė laukia prisijungiant naujokų. Organizatoriai pažada - pasivaikščiojimai ir mankštos rudenėjančioje gamtoje pripildys Jus energijos ir įkvėpimo gyventi sveikiau!

 

Praktinės griuvimų prevencijos pamokos

Griuvimai - aktuali vyresnio amžiaus žmonių problema. Jei Jums 55 m. ir daugiau, kviečiame jungtis prie naujai renkamos grupės.

 

 

Renkama nauja vaikščiojimo entuziastų grupė!

Vaikščiojimas - pati natūraliausia žmogaus fizinė veikla ir nieko nekainuoja. Kviečiame pažinti nuostabią pajūrio gamtą pėsčiomis!

 

 

Baigėsi paskutinė vaikų vasaros stovykla

Liepos 11 d. įvyko paskutinės stovyklos uždarymas. Organizatoriai džiaugiasi tėvelių ir vaikų aktyvumu ir linki gražios likusios vasaros - kad ši būtų smagi, sveika ir kupina nuotykių!

 

NEMOKAMOS psichologinės konsultacijos

Kviečiame registruotis į 5 psichologines konsultacijas, skirtas 55 m. ir vyresniems asmenims.

 

 

Baigėsi trečioji vasaros stovyklos pamaina

Baigėsi trečioji stovyklos pamaina, kurios metu mažieji stovyklautojai įgijo daug naudingų žinių tinkamos mitybos, fizinio aktyvumo, psichinės sveikatos gerinimo klausimais.

 

 

Edukaciniai filmukai - patraukli mokymo priemonė. Kviečiame žiūrėti!

Įgyvendinant projektą "Klaipėdos miesto tikslinių gyventojų grupių sveikos gyvensenos skatinimas" sukurti edukaciniai filmukai sveikos mitybos, lytinės brandos, lytiškumo temomis.

 

Vaikų vasaros stovyklose - aktyvus poilsis ir žinių apie sveikatą gausa

Įgyvendinant projektą "Klaipėdos miesto tikslinių gyventojų grupių sveikos gyvensenos skatinimas", , birželio mėnesio viduryje pradėtos vykdyti sveikatinančios vaikų vasaros stovyklos 7-12 m. vaikams.

 

Vaikščiojimo grupėse - miško terapija ir bendraminčių palaikymas gyventi sveikiau

Kiekvieną penktadienį Melnragės mišku keliaujantis būrys vaikščiojimo entuziastų - įprastas vaizdas kitiems poilsiaujantiems. Norėtumėte prisijungti ir Jūs? Kviečiame nedelsti ir registruotis!

 

Renginys "Saldadieniai šeštadieniais" įgauna pagreitį

Gegužės mėnesį pirmą kartą organizuotas edukacinis renginys ir toliau keliauja per mokyklas. Šį kartą, birželio 4 d., specialistai lankėsi ir savo žiniomis apie sveiką mitybą dalinosi su "Gilijos" pradinių klasių moksleiviais.

 

Pirmos pagalbos teikimo mokymai

Gebėjimas suteikti pirmąją pagalbą nukentėjusiam - kiekvieno iš mūsų pareiga. Pasinaudokite NEMOKAMA galimybe ir registruokitės į mokymus šia tema.

 

 

NEMOKAMI kino filmai - puiki idėja laisvalaikiui

Šiuo pasiūlymu kviečiame pasinaudoti 55 m. ir vyresnius asmenis.

 

 

Vaikščiojimo grupių dalyvių gretos sparčiai plečiasi - prisijunkite ir Jūs!

Jei Jums 55 m. ir daugiau, kviečiame išbandyti puikią sveikatingumo formą po atviru dangumi - vaikščiojimą su integruotomis mankštomis bendraminčių apsuptyje.

 

 

Meno terapijos užsiėmimai - puikus būdas atsipalaiduoti

Jei Jums 55 m. ir daugiau, kviečiame išbandyti NEMOKAMUS meno terapijos užsiemimus.

 

 

Renginys "Saldadieniai šeštadieniais" pritraukė būrį smalsių moksleivių

Gegužės 24 d. „Versmės“ progimnazijos bendruomenėje įvyko pirmasis renginys „Saldadieniai šeštadieniais“, kurio metu dalyviai turėjo galimybę įgyti daug naudingų žinių sveikos mitybos tema.

 

Dar keletas nemokamo kino pasirinkimų - kviečiame registruotis!

Kino filmai skirti 55 m. ir vyresniems bei šios amžiaus grupės neįgaliesiems.

 

 

Sveikatinančios vasaros stovyklos 7-12 m. vaikams. Kviečiame registruotis!

Šios vasaros stovyklos - puiki laisvalaikio leidimo forma, suteiksianti smagių patyrimų bendraamžių apsuptyje ir naudingų žinių apie sveikatą.

 

 

Nauji kino filmai

Nemokamos kino filmų peržiūros skirtos 55 m. asmenims ir šių amžiaus grupių neįgaliesiems. Kviečiame registruotis ir gerai praleisti laiką!

 

 

Multisensorinė aplinka - geresnei jūsų sveikatai

Džiugios naujienos! Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biure pradėjo veikti sensorinis kambarys, kuriame laukiami ir vaikai, ir vyresnio amžiaus žmonės, įskaitant ir neįgaliuosius.

 

Išmokite suteikti pirmąją pagalbą

Mokymai skirti 55 m. ir vyresniems asmenims bei šių amžiaus grupių neįgaliesiems.

 

 

Paskaitų ciklas "Sveikas senėjimas" - kviečiame dalyvauti

55 m. ir vyresniems asmenims bei šių amžiaus grupių neįgaliesiems skirtose paskaitose išsamiau susipažinsite su sveiko senėjimo sąvoka ir įgysite naudingų bei lengvai praktikoje pritaikomų žinių.

 

Dailės terapijos užsiėmimai "Mano harmonija"

Pavasaris – puikus laikas pokyčiams. Ta proga kviečiame į kūrybingą ir prasmingą užsiėmimą. Turėsite galimybę skirti sau laiko ir iš naujo save atrasti, pasitelkus dailės, rašymo ir aromaterapijos metodus.

 

Pusiausvyros lavinimas ir stiprinimas vyresniame amžiuje - svarbu žinoti

Sveikatos biuro specialistai kviečia 55 m. ir vyresnius asmenis į teorinių ir praktinių mokymų programą griuvimų prevencijos tema.

 

 

Kviečiame į NEMOKAMUS kino filmus!

Jei esate 55 m. ar vyresnis - šis pasiūlymas kaip tik jums! Iš pateikto filmų repertuaro galite rinktis net du kino filmus!

 

 

Renkama nauja vaikščiojimo grupė - kviečiame registruotis

Specialistai džiaugiasi sparčiai didėjančiomis vaikščiojimo grupių dalyvių gretomis ir kviečia prisijungti naujokus į gegužės mėnesį startuosiančią naują grupę.

 

 

Programa "Judu sveikai" - puikus startas sveikesnio gyvenimo link!

Renkama nauja grupė į programą "Judu sveikai". Kviečiame registruotis 55 m. ir vyresnius asmenis.

 

 

Dar keletas kino filmų pasiūlymų - kviečiame registruotis

Jeigu jums 55 m. ir daugiau, nepraleiskite puikios galimybės pamatyti puikius kino filmus NEMOKAMAI!

 

 

Moksleiviams - dar daugiau žinių apie sveikatą

Specialistų teigimu, švietėjišką veiklą sveikatos temomis efektyviausia pradėti nuo mažumės – kalbėti su vaikais apie tai jiems suprantama ir patrauklia kalba, po truputį padedant tvirtus pagrindus sveikai ateičiai.

 

Idėja vakarui - geras kinas

Kviečiame į nemokamus kino seansus. Vienam užsiregistravusiam asmeniui priklausys net 2 kino filmai!

 

 

Nauji kino seansai!

Kviečiame 55 m. ir vyresnius asmenis į NEMOKAMAS kino peržiūras.

 

 

Užbaigtas pirmasis vaikščiojimo grupių ciklas!

Balandžio 5 d. įvyko paskutinis pirmojo vaikščiojimo grupių ciklo susitikimas. Aktyviausi dalyviai apdovanoti spalvingais džemperiais ir marškinėliais bei kitais prizais.

 

 

NEMOKAMŲ kino filmų repertuaro papildymas!

Domitės kulinarija? Ilgitės dramos prieskonio? Patinka dokumentika? Apsilankykite nemokamose filmų peržiūrose pagal turimą poreikį!

 

 

Sveikas senėjimas - svarbu žinoti!

Kviečiame 55 m. ir vyresnius uostamiesčio gyventojus į paskaitas sveiko senėjimo tema.

 

 

Griuvimai - aktuali vyresnio amžiaus žmonių problema. Imkitės griuvimų prevencijos jau dabar!

Galimos griuvimų pasekmės – sveikatos sutrikdymas, socialinė izoliacija, pablogėjusi gyvenimo kokybė. Dalyvaukite programoje "Pusiausvyros lavinimas ir stiprinimas vyresniame amžiuje" ir sužinokite daugiau!

 

Startuoja registracija į naują vaikščiojimo grupių ciklą!

Dalyvių atsiliepimai džiugina, o mes priduriame - geriausios rekomendacijos iš veiklą išbandžiusių. Suskubkite registruotis!

 

 

Festivalis "Kino pavasaris 2019" - kviečiame į NEMOKAMAS kino peržiūras!

Festivalio "Kino pavasaris 2019" repertuare - išskirtiniai, kruopščiai atrinkti ir svarbias temas gvildenantys filmai. Registruokitės jau dabar!

 

 

Projekto veiklos ugdymo įstaigose įgauna pagreitį - organizatoriai džiaugiasi dalyvių aktyvumu

Projekto „Klaipėdos miesto tikslinių gyventojų grupių sveikos gyvensenos skatinimas“ metu vykdomos įvairios sveikatinimo veiklos sulaukia vis daugiau besidominčių ir aktyviai įsitraukiančių dalyvių.

 

Įvyko pirmasis vaikščiojimo grupių susitikimas!

Vis dažniau pasirodanti saulė ir po truputį atbundanti gamta sukvietė būrį aktyvių klaipėdiečių į vaikščiojimo grupių sezono atidarymą.

 

 

Kviečiame į nemokamas dokumentinių filmų peržiūras!

Jei jums 55 m. ir daugiau - šis pasiūlymas kaip tik jums! Skirkite laiko sau su geru kinu!

 

 

Renkamos naujos grupės į programą "Judu sveikai"


Jūsų patogumui - galimybė prisijungti prie rytinės arba vakarinės grupės.

 

 

Gera pusiausvyra - kokybiškam gyvenimui!

Kviečiame dalyvauti naudinguose mokymuose griuvimų prevencijos tema - įgysite ne tik teorinių, bet ir praktinių žinių, kurias galėsite pritaikyti kasdieniniame gyvenime.

 

 

Kviečiame dalyvauti paskaitų cikle apie sveiką senėjimą!

Sveikas senėjimas - begalo svarbi tema, apimanti tiek fizinius, tiek psichologinius aspektus.

 

 

Prisijunkite prie vaikščiojimo grupių - atraskite sveikatą būdami gamtoje

Norint palaikyti gerą sveikatą ir jaustis puikiai, svarbu kas dieną judėti. Nesiekiantiems olimpinių aukštumų ir norintiems tiesiog būti fiziškai aktyviems, itin rekomenduojamas ėjimas.

 

Jūsų maloniam laisvalaikiui - dar keletas naujų filmų!

Šį kartą - gera juoko dozė smagioje komedijoje ir žiupsnelis nuotykių lietuvių dokumentiniame filme!

 

 

Nauji NEMOKAMO kino pasirinkimai!

Vietų skaičius ribotas - paskubėkite registruotis!

 

 

NAUJIENA! Nemokamos psichologinės konsultacijos!

Vyresniame amžiuje neretai susiduriama su  vienišumo jausmu,  baime, nerimu ir kt. Individualios konsultacijos su kvalifikuotu psichologu - puiki priemonė, padėsianti spręsti tokias ar panašias problemas.

 

Teoriniai-praktiniai mokymai "STOP žiemos traumoms!" tęsiasi!

Profesionalus lektorius ir skubios medicinos pagalbos specialistas Simonas Žutautas suteiks naudingų žinių kaip išvengti žiemos traumų ir ką daryti traumai ištikus.

 

 

Naujiena - paskaitos apie sveiką senėjimą!

Neretai nerimas kyla dėl neapibrėžtumo, nežinios, kas bus ar ko tikėtis. Šių paskaitų metu bus skatinamas dėmesingas amžiaus sukeliamų pokyčių įsisąmoninimas ir lengvesnis jų priėmimas. Maloniai kviečiame!

 

Jūsų dėmesiui - net dvi smagios komedijos!

Kaip teigia anglų liaudies išmintis, juokas yra geriausias vaistas. Kviečiame į nemokamas komedijų peržiūras - tegu teigiamos emocijos išlaisvina visas liūdnas mintis!

 

 

Renkama nauja grupė į programą "Judu sveikai"!

Fizinis aktyvumas - raktas į geresnę sveikatą. Nusprendus sportuoti, svarbu tai daryti taisyklingai. Prisijunkite prie programos ir sužinokite kaip taisyklingai atlikti pratimus bei pajauskite judėjimo malonumą!

 

Renkama nauja grupė į meno terapijos užsiėmimus!

Registracija startuoja jau sausio 22 d., tad raginame ilgai nesvarstyti ir išbandyti šią terapijos formą - ankstesnių grupių dalyvių atsiliepimai DŽIUGINA!

 

 

NEMOKAMŲ kino seansų repertuare - naujienos!

Geras kinas - visada puiki idėja. Nepraleiskite progos pasinaudoti galimybe pamatyti iš tiesų įdomius filmus.

 

 

Mokymai griuvimų prevencijos tema "STOP žiemos traumoms!"

Žiemos metu, kai ypač padidėja traumų tikimybė, svarbu žinoti, kaip išvengti  nelaimingų atsitikimų ir kokių veiksmų imtis jiems ištikus.

 

Kviečiame į meno terapijos užsiemimus sausio mėnesį!

Meno terapija - tai maistas mūsų vidiniam pasauliui. Išbandykite užsiėmimus - geros emocijos, užplūsiančios terapijos metu ir po jos, įkvėps naujomis idėjomis ir pozityviomis mintimis.

 

 

NEMOKAMI kino seansai tęsiasi - kviečiame į peržiūras!

Maloniam laisvalaikio praleidimui - net du įkvepiantys kino filmai. Paskubėkite registruotis - vietų skaičius ribotas!

 

 

Naujus metus pradėkite sveikai - prisjunkite prie naujų sausio mėnesį startuosiančių programos "Judu sveikai" grupių!

Profesionalios trenerio konsultacijos, mankštos grupėse ir komandinė motyvacija - tai puiki pradžia pradėti gyventi sveikiau.

 

Pirmosios pagalbos mokymai suaugusiems - nes gebėti suteikti pirmąją pagalbą nukentėjusiam privalome kiekvienas!

Gruodį startuosiantys mokymai puiki proga papildyti žinių spragas pirmosios pagalbos teikime. Maloniai kviečiame!

 

Įsisukę į prieššventinius planus nepamirškite savęs! Atsipalaiduokite su geru kinu!

Pasaulyje egzistuoja daugybė psichoterapijos rūšių. Psichoterapinį poveikį gali turėti ne tik knygos, muzika, bendravimas, bet ir filmai. Išbandykite!

 

 

Startuoja meno terapijos užsiėmimai - prisijunkite ir įsitikinkite meno galia!

Meno terapijos nauda sveikatai pagrįsta moksliškai ir puikiai veikia kaip atpalaiduojamoji priemonė bei sužadina kūrybiškumą, kuris slypi kiekviename iš mūsų. Pasitikime šventes įkvėpti!

 

Bendradarbiaujame:                   plačiau..