Tradiciniai Nusipelniusių Lietuvos medikų apdovanojimai Vilniuje, apdovanota ir Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro vadovė

Gegužės 2 d. Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje, minint Lietuvos medicinos darbuotojų dieną, įvyko jau prasminga iniciatyva tapę Nusipelniusių Lietuvos medikų apdovanojimai, sukvietę medicinos bendruomenės atstovus, savo darbu ir atsidavimu kuriančius reikšmingą pokytį Lietuvos sveikatos sistemoje. Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys specialiais garbės ženklais apdovanojo daugiau kaip 60 šalies gydytojų, slaugytojų ir sveikatos apsaugos darbuotojų.

Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojų kategorijoje garbingas apdovanojimas įteiktas ir ilgametei Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro vadovei, Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto Visuomenės sveikatos katedros docentei, Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos pirmininkei, Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Sveikatos mokslų instituto tyrėjai dr. Jūratei Grubliauskienei.

Kaip teigia pati J. Grubliauskienė, šis apdovanojimas jai reiškia labai daug, „tai ženklas, kad eita teisingu profesiniu keliu, ir kad visuomenės sveikatos rezultatai taip pat reikšmingi ir pastebimi. Tai ne tik mano apdovanojimas, tai visų su kuriais dirbu bendro darbo įvertinimas, skatinantis ir motyvuojantis siekti dar daugiau.“


Nusipelnę Lietuvos gydytojai 2023

Nusipelnę Lietuvos slaugytojai 2023

Nusipelnę Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojai 2023


Nusipelniusių Lietuvos medikų apdovanojimai vyksta nuo 2004 metų. Per visą apdovanojimų istoriją garbingi Nusipelniusių Lietuvos medikų vardai kartu su šių metų nominantais suteikti 348 gydytojams, 110 slaugytojams ir 398 sveikatos apsaugos darbuotojams.

Informaciją parengė: visuomenės sveikatos specialistė, atsakinga už viešuosius ryšius, Gintarė Baštunova

Nuotraukų šaltinis: LR SAM

Facebook
Twitter
LinkedIn