Mankštos senjorams Klaipėdoje – sveikatai ir gerai nuotaikai

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras kviečia senjorus aktyviai pradėti rytus ir pasirūpinti savo sveikata. Nemokamos mankštos vyksta Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centre kiekvieną pirmadienį, trečiadienį ir penktadienį, 8:30 val.

Užsiėmimų metu atliekami lengvi pratimai, lavinantys lankstumą, pusiausvyrą, stiprinantys raumenis bei suteikiantys žvalumo visai dienai. Mankštos pritaikytos vyresnio amžiaus žmonėms, todėl jose gali dalyvauti visi – nepriklausomai nuo fizinio pasirengimo.

Be fizinės naudos, užsiėmimai suteikia galimybę bendrauti, susitikti su bendraamžiais ir drauge praleisti laiką. Tai puiki proga pasirūpinti savo kūnu, emocine sveikata ir sustiprinti bendruomeniškumą.

👉 Kviečiame jungtis prie šios sveikatinančios veiklos ir praleisti rudens rytus aktyviai!

Facebook
Twitter
LinkedIn