Priklausomybių klausimais

Priklausomybės konsultavimo paslaugos – individualias ir (ar) grupines konsultacijas vienijančių priemonių visuma, kuria siekiama padėti alkoholį vartojantiems asmenims mažinti vartojimą ar visai jo atsisakyti, mažinti alkoholio vartojimo keliamą žalą asmeniui ir visuomenei, įskaitant alkoholį vartojančių asmenų šeimos narių konsultavimą dėl alkoholį vartojančio asmens keliamų problemų sprendimo būdų.

Priklausomybės konsultantas – ne jaunesnis kaip 18 metų asmuo, išklausęs priklausomybės konsultantams skirtus mokymus pagal neformalaus mokymo programą, suderintą Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro nustatyta tvarka, arba kitus lygiaverčius mokymus, kurių lygiavertiškumas patikrintas sveikatos apsaugos ministro nustatyta tvarka, ir turintis tai patvirtinantį dokumentą.

  • Informavimas
  • Motyvavimas
  • Atkryčio prevencija
  • Stebėjimas ir tarpininkavimas, rekomenduojant kitas pagalbos galimybes

Priklausomybių konsultavimo paslaugos teikiamos Neringos ir Klaipėdos m. sav. gyventojams nuo 14 metų*Konsultacijos gali būti vykdomos nuotoliniu arba kontaktiniu būdu, adresu Taikos pr. 107, Klaipėda.

Konsultacijos nemokamos

Mob. 8 658 75824
El. paštas: loreta@sveikatosbiuras.lt 

*asmenims iki 16 metų būtinas rašytinis vieno iš tėvų arba globėjų sutikimas.

Finansuojama iš valstybės biudžeto specialiosios tikslinės dotacijos, skiriamos savivaldybių biudžetams Sveikatos apsaugos ministerijos kuruojamoms valstybinėms visuomenės sveikatos priežiūros funkcijoms vykdyti.

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės

Prenumeruokite naujienlaiškį

Sužinokite mūsų naujienas pirmas vieno mygtuko paspaudimu!