Mokykloms

Tai teorinis-praktinis užsiėmimas, kurio metu apžvelgiame streso sampratą ir jo reikšmę mūsų gyvenime, tyrinėjame streso apraiškas kūne, mintyse, jausmuose ir elgesyje, aptariame greito nusiraminimo ir atidos pratimus, mokome atsipalaiduoti vaizduotės valdomos, progresuojančios raumenų relaksacijos ir / ar autogeninės treniruotės metu. Dali užsiėmimo laiko sudaro savarankiškas darbas. 

Dėl išsamesnės informacijos teirautis:

Tai teorinis-praktinis užsiėmimas, kurio metu išsamiau supažindinama su emocijų kilme ir reikšme, atidžiau pažvelgiama į emocijų valdymą, tyrinėjami kasdienybėje kylantys konfliktai bei galimi jų sprendimo būdai, suteikiama galimybė geriau pažinti savo emocijas bei reakcijas. Dali užsiėmimo laiko sudaro savarankiškas darbas. 

Dėl išsamesnės informacijos teirautis:

Tai teorinis-praktinis užsiėmimas, kurio metu kalbame apie profesinio persidirbimo priežastis, atliekame perdegimo sindromo testą, dalinamės žiniomis,  ar vis tik įmanoma profesinio perdegimo išvengti. Dali užsiėmimo laiko sudaro savarankiškas darbas. 

Dėl išsamesnės informacijos teirautis:

Skirta Klaipėdoje ir Neringoje veikiančioms mokykloms subūrusioms 12 kolektyvo narių.

Mokymų tikslas – didinti mokyklų darbuotojų žinias apie vaikų ir paauglių psichikos sveikatą ir stiprinti jų gebėjimus praktiškai pritaikyti žinias ir nuostatas apie psichikos sveikatą,  reikalingas spręsti sudėtingas kompleksines situacijas, kylančias dirbant su vaikais ar paaugliais.

Šiuose mokymuose:

  • atliekamas veiklos dalyvių psichikos sveikatos raštingumo įvertinimas ir suteikiamos papildomos žinios šia tema;
  • nustatomos aktualios probleminės psichikos sveikatos sritys mokykloje;
  • atliekamos išsamios atvejų analizės;
  • pateikiamos profesionalios specialistų rekomendacijos;
  • kuruojamas rekomendacijų pritaikymas praktikoje, aptariama jų taikymo patirtis;
  • atliekamas trumpalaikio ir ilgalaikio mokymų poveikio vertinimas;
  • mokymus įšklausiusiai mokyklai ir veiklų dalyviams išduodami Biuro pažymėjimai.

40 val. mokymai organizuojami Jūsų įprastoje darbo vietoje Jums patogiu laiku. Susitinkama kartą per mėnesį arba dažniau. Susitikimams skiriamos 2 val. ir daugiau. Mokymai įgyvendinami per vienerius kalendorinius metus.

Dėl išsamesnės informacijos teirautis:

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės

Prenumeruokite naujienlaiškį

Sužinokite mūsų naujienas pirmas vieno mygtuko paspaudimu!