Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Struktūra ir kontaktai

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro struktūra ir valdymas

Vadovas

MUS RASITE

Taikos pr. 76, LT – 93200 Klaipėda
Tel.
 (8 46) 31 19 71
El. paštas: info@sveikatosbiuras.lt

DARBO LAIKAS


I-IV 8:00–17:00 val.
V 8:00–15:45 val.
Pietūs 12:00–12:45 val.

BIURO DARBUOTOJAI

Direktorė
Jūratė Grubliauskienė
Tel. (8 46) 23 33 61
Mob. 8 682 44 669
El. paštas: direktore@sveikatosbiuras.lt

Direktoriaus pavaduotoja bendriesiems reikalams
Aiva Dabašinskienė
Tel. (8 46) 31 19 56
Mob. 8 615 12 405
El. paštas: aiva@sveikatosbiuras.lt

Direktoriaus pavaduotoja veiklai 
Dainora Bielskytė
Tel. (8 46) 31 15 51
Mob. 8 658 61463
 
Apskaitos ir ūkio dalies specialistė
Rasa Razgienė
Tel. (8 46) 23 38 97
Mob. 8 682 44 668
El. paštas: finansai@sveikatosbiuras.lt

Personalo specialistė
Milda Baranskienė
Tel. (8 46) 31 19 71
El. paštas: info@sveikatosbiuras.lt

BENDRUOMENĖS SVEIKATOS STIPRINIMO SKYRIUS

Skyriaus vedėja

Evelina Daujotienė
Tel. (8 46) 31 02 68
Mob. 8 658 76 123

Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistės

Iveta Lobanova
Mob. 8 640 93 340
 
Alina Bocman
Tel. (8 46) 31 07 92
Mob. 8 640 93 343
El. paštas: alina@sveikatosbiuras.lt

Arūnė Eismontė
Tel. (8 46) 31 07 51
Mob. 8 615 12 609
El. paštas: arune@sveikatosbiuras.lt

Psichologė
Aušra Bolgova
Tel. (8 46)31 14 23
Mob. 8 640 93 348
El. paštas: ausra@sveikatosbiuras.lt

VISUOMENĖS SVEIKATOS STEBĖSENOS IR PROJEKTŲ SKYRIUS

Skyriaus vedėja
Laura Kubiliutė
Tel. (8 46) 31 14 99
Mob. 8 615 12 640
El. paštas: laura@sveikatosbiuras.lt

Visuomenės sveikatos stebėsenos specialistė
Vitalija Mikutytė
Tel. (8 46) 31 10 12
Mob. 8 615 16 155
El. paštas: vitalija@sveikatosbiuras.lt

VAIKŲ IR JAUNIMO SVEIKATOS STIPRINIMO SKYRIUS

Skyriaus vedėja
Rasa Baliutavičiūtė
Tel. (8 46) 23 47 96
Mob. 8 612 30 176
El. paštas: rasa@sveikatosbiuras.lt

Vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros specialistė

Diana Butkienė
Tel. (8 46) 31 08 13
Mob. 8 615 12 710
El. paštas: diana@sveikatosbiuras.lt

Dietistės 

Inga Gafarova 
Tel. (8 46) 31 16 45
El. paštas: inga@sveikatosbiuras.lt

Danielė Budrytė
Tel. (8 46) 23 40 67
El. paštas: daniele@sveikatosbiuras.lt

Urtė Dičmonaitė
Tel. (8 46) 31 07 31
El. paštas: urte@sveikatosbiuras.lt

Kornelija Gustytė
Tel. (8 46) 31 04 04
El. paštas: kornelija@sveikatosbiuras.lt
 
Devalta Šešelgienė
Tel. (8 46) 31 02 60
El. paštas: devalta@sveikatosbiuras.lt

Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų koordinatorius
Laura Butkevičienė
Tel. (8 46) 31 06 31
Mob. 8 640 93 341
El. paštas: koordinatorius@sveikatosbiuras.lt

Visuomenės sveikatos specialistė, atsakinga už projekto "Sveikatos plėtra"(Healthy Boost) įgyvendinimą
Neringa Petreikytė
Tel. (846) 31 13 54
Mob. 8 640 93 350

Ikimokyklinio ugdymo įstaigų visuomenės sveikatos specialistai

Rimantė Balnytė
Lopšelis-darželis „Aitvarėlis“
El. paštas: aitvarelis@sveikatosbiuras.lt

Agnė Lubytė
Lopšelis-darželis „Alksniukas“
El. paštas: alksniukas@sveikatosbiuras.lt

Inga Lukauskienė
Lopšelis-darželis „Atžalynas“
El. paštas: atzalynas@sveikatosbiuras.lt

Agnė Petrauskė
Lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“
El. paštas: azuoliukas@sveikatosbiuras.lt

Tatjana Nižnikovskaja
Lopšelis-darželis „Bangelė“
El. paštas: bangele@sveikatosbiuras.lt

Greta Banevičienė
Lopšelis-darželis "Berželis" 
El. paštas: berzelis@sveikatosbiuras.lt

Laura Pukinskienė
Lopšelis-darželis „Čiauškutė“
El. paštas: ciauskute@sveikatosbiuras.lt

Linara Sokolenko
Lopšelis-darželis „Dobiliukas“
El. paštas: dobiliukas@sveikatosbiuras.lt

Rolanda Urbonienė
Lopšelis-darželis „Du gaideliai“
El. paštas: dugaideliai@sveikatosbiuras.lt

Galina Klementjava
Lopšelis-darželis „Eglutė“
El. paštas: eglute@sveikatosbiuras.lt

Rima Jefimova
Lopšelis-darželis „Giliukas“
El. paštas: giliukas@sveikatosbiuras.lt

Daiva Aleksejevienė
Lopšelis-darželis „Gintarėlis“
El. paštas: gintarelis@sveikatosbiuras.lt

Žaneta Kazlova
Lopšelis-darželis „Klevelis“
El. paštas: klevelis@sveikatosbiuras.lt  

Radvilė Amalevičienė
Lopšelis-darželis „Kregždutė“
El. paštas: kregzdute@sveikatosbiuras.lt

Reda Gedgaudaitė
Lopšelis-darželis „Liepaitė“
El. paštas: liepaite@sveikatosbiuras.lt

Viktorija Barusaitė
Lopšelis-darželis „Linelis“
El. paštas: linelis@sveikatosbiuras.lt

Evelina Araminaitė
Lopšelis-darželis „Nykštukas“
El. paštas: nykstukas@sveikatosbiuras.lt  

Aistė Žvinakytė
Lopšelis-darželis „Pagrandukas"
El. paštas: pagrandukas@sveikatosbiuras.lt

Nida Pakalniškienė
Lopšelis-darželis „Pakalnutė"
El. paštas: pakalnute@sveikatosbiuras.l 

Ieva Bartkutė
Lopšelis-darželis „Papartėlis“ 
El. paštas: papartelis@sveikatosbiuras.lt
 
Lolita Baseckaitė
Lopšelis-darželis „Pingvinukas“
El. paštas: pingvinukas@sveikatosbiuras.lt
Lopšelis-darželis „Putinėlis“
El. paštas: putinelis@sveikatosbiuras.lt

Ingrida Marija Mažuknaitė
Lopšelis-darželis „Pumpurėlis“
El. paštas: pumpurelis@sveikatosbiuras.lt

Ramunė Adomaitė
Lopšelis-darželis „Puriena“
El. paštas: puriena@sveikatosbiuras.lt

Vydmantė Petrokaitė
Lopšelis-darželis „Pušaitė“
El. paštas: pusaite@sveikatosbiuras.lt

Emilija Rušinskytė
Lopšelis-darželis „Radastėlė“
El. paštas: radastele@sveikatosbiuras.lt

Agnė Morkūnienė
Lopšelis-darželis „Rūta“
El. paštas: rutadarzelis@sveikatosbiuras.lt

Svetlana Aliakina
Lopšelis-darželis „Sakalėlis“
El. paštas: sakalelis@sveikatosbiuras.lt

Kamilė Urbytė
Lopšelis-darželis „Svirpliukas“
El. paštas: svirpliukas@sveikatosbiuras.lt

Edita Klevaitytė
Lopšelis-darželis „Švyturėlis“
El. paštas: svyturelis@sveikatosbiuras.lt

Gabrielė Gervinskaitė
Lopšelis-darželis "Traukinukas"
El. paštas: traukinukas@sveikatosbiuras.

Aistė Nikoličė
Lopšelis-darželis „Versmė“
El. paštas: versmesdarzelis@sveikatosbiuras.lt

Ieva Kazbaraitienė
Lopšelis-darželis „Vėrinėlis“
El. paštas: verinelis@sveikatosbiuras.lt

Irena Marozova
Lopšelis-darželis „Vyturėlis“
El. paštas: vyturelis@sveikatosbiuras.lt

Janina Trijonienė
Lopšelis-darželis „Volungėlė“
El. paštas: volungele@sveikatosbiuras.lt

Rima Veličkienė
Lopšelis-darželis „Želmenėlis“
El. paštas: zelmenelis@sveikatosbiuras.lt

Anastasija Konstantinova
Lopšelis-darželis „Žemuogėlė“
 
Valerija Snetkova
Lopšelis-darželis „Žiburėlis“
 
Marina Prokofjeva
Lopšelis-darželis „Žilvitis“
El. paštas: zilvitis@sveikatosbiuras.lt
 
Irena Juknelienė
Lopšelis-darželis „Žiogelis“
El. paštas: ziogelis@sveikatosbiuras.lt

Giedrė Rimkutė
Lopšelis-darželis „Žuvėdra“
El. paštas: zuvedra@sveikatosbiuras.lt

Jurgita Grasilda Žukauskienė
Mokykla-darželis „Marijos Montessori“
El. paštas: montessori@sveikatosbiuras.lt
Lopšelis-darželis "Šermukšnėlė"
 
Akvilė Jaugaitė
„Saulutės“ lopšelis-darželis 
El. paštas: saulute@sveikatosbiuras.lt
 
Tatjana Ivanova
„Varpelio“ mokykla-darželis 
El. paštas: varpelio@sveikatosbiuras.lt 
 
Edita Juodienė
Lopšelis-darželis „Boružėlė“
El. paštas: boruzele@sveikatosbiuras.lt
Regos ugdymo centras
El. paštas: ruc@sveikatosbiuras.lt
 

Mokyklų visuomenės sveikatos specialistai

Viktorija Gudauskaitė
Klaipėdos "Ąžuolyno" gmnazija
 
Jolanta Bručkienė
Klaipėdos "Tauralaukio" progimnazija
El. paštas: tauralaukis@sveikatosbiuras.lt
Klaipėdos Stasio Šimkaus koncervatorija

Danguolė Beniušienė
Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija
El. paštas: l.stulpinas@sveikatosbiuras.lt

Vaidutė Cirtautienė
Klaipėdos ''Aukuro" gimnazija
El. paštas: aukuras@sveikatosbiuras.lt
Klaipėdos „Vėtrungės" gimnazija
El. paštas: vetrunge@sveikatosbiuras.lt

Snieguolė Daukintienė
Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla
El. paštas: paslaugu@sveikatosbiuras.lt
Klaipėdos turizmo mokykla
El. paštas: turizmo@sveikatosbiuras.lt
Klaipėdos E. Galvanausko profesinio mokymo centras
El. paštas: reabilitacijoscentras@sveikatosbiuras.com

Daiva Gintalienė
Klaipėdos „Verdenės“ progimnazija
El. paštas: verdenes@sveikatosbiuras.lt

Ilona Baltutienė
Klaipėdos "Versmės" progimnazija
 
Dovilė Stasiškienė
Klaipėdos "Smeltės" progimnazija

Indrė Kuodienė
Klaipėdos Gedminų progimnazija
El. paštas: gedminu@sveikatosbiuras.lt

Neringa Jencienė
Simono Dacho progimnazija
E. paštas: s.dacho@sveikatosbiuras.lt

Bernutė Juškienė
Klaipėdos „Sendvario” progimnazija
El. paštas: sendvaris@sveikatosbiuras.lt
Klaipėdos „Aukuro” gimnazija
El. paštas: aukuras@sveikatosbiuras.lt

Aurelija Juknevičienė
Klaipėdos „Varpo“ gimnazija
El. paštas: varpo@sveikatosbiuras.lt

Monika Lavickienė
Neringos gimnazija
Tel. (8 46) 95 22 81
Nidos lopšelis-darželis "Ąžuoliukas"
Tel. (8 46) 952 214
El. paštas: monika@sveikatosbiuras.lt

Svetlana Lemkienė
Klaipėdos „Pajūrio” progimnazija
El. paštas: pajuris@sveikatosbiuras.lt 
Klaipėdos „Santarvės” progimnazija
El. paštas: santarve@sveikatosbiuras.lt

Laima Litovčenko
Klaipėdos Baltijos gimnazija
El. paštas: baltijos@sveikatosbiuras.lt

Sandra Lukienė
Klaipėdos „Vydūno” gimnazija
El. paštas: vydunas@sveikatosbiuras.lt

Natalja Markina
Klaipėdos „Aitvaro” gimnazija
El. paštas: aitvaro@sveikatosbiuras.lt
Klaipėdos „Gabijos“ progimnazija
El. paštas: gabija@sveikatosbiuras.lt
VŠĮ Nevalstybinė specialioji mokykla - daugiafunkcinis centras "Svetliačiok"
El. paštas: svetliaciok@sveikatosbiuras.lt
 
Gražina Povilaitienė
Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija
El. paštas: v.didziojo@sveikatosbiuras.lt
Klaipėdos technologijų mokymo centras
El. paštas: technologiju@sveikatosbiuras.lt

Vaiva Povilionienė
Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija
El. paštas: mazvydas@sveikatosbiuras.lt

Larisa Ryžkova
Klaipėdos „Gilijos” pradinė mokykla
El. paštas: gilijos@sveikatosbiuras.lt

Vesta Šumilova
H. Zudermano gimnazija
El. paštas: h.zudermano@sveikatosbiuras.lt

Inga Vaitkutė
Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija
El. paštas: p.masiotas@sveikatosbiuras.lt

Diana Užgalienė
Klaipėdos Maksimo Gorkio progimnazija
El. paštas: gorkio@sveikatosbiuras.lt

Dovilė Žymančė
Klaipėdos „Vitės“ progimnazija
El. paštas: vites@sveikatosbiuras.lt

Laimutis Sužiedėlis
Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija
El. paštas: zemyna@sveikatosbiuras.lt
Klaipėdos „Žaliakalnio“ gimnazija
El. paštas: zaliakalnis@sveikatosbiuras.lt

Laima Domarkienė
Klaipėdos „Medeinės"mokykla
Klaipėdos „Vyturio" progimnazija
Klaipėdos jūrų kadetų mokykla
 
Aira Plataunaitė
Klaipėdos „Litorinos" mokykla
El. paštas: litorina @sveikatosbiuras.lt
Klaipėdos E. Balsio menų gimnazija
El. paštas: e.balsio@sveikatosbiuras.lt
 
Vytautė Simonavičiūtė
VšĮ Klaipėos licėjus
El. paštas: licėjus@sveikatosbiuras.lt
VŠĮ "Universa Via" tarptautinė mokykla

 

Bendradarbiaujame:                   plačiau..