Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
Nuo sausio 17 d., iki septynių dienų trumpinamas izoliacijos terminas gyventojams, turėjusiems sąlytį su COVID-19 liga sergančiu asmeniu. Izoliacija bus taikoma tik kartu gyvenantiems bei didžiausios rizikos sąlytį darbe turėjusiems asmenims.
Atlikus kūno sudėties analizės tyrimą lengvai ir greitai sužinosite apie savo kūno sudėtį. Taip galėsite stebėti savo svorį. O išmokus reguliariai kontroliuoti savo svorį įgausite į savo rankas puikų įrankį, kuris leis Jums išvengti daugybės ligų.
Kviečiame dalyvauti sveikatos stiprinimo programoje "Širdies ritmu", norintiems daugiau sužinoti apie sveiką mitybą, streso valdymą ir sveikatinamojo fizinio aktyvumo reikšmę žmogaus organizmui.
Pirmadienį, sausio 10 d., įsigalioja pokyčiai dėl galimybių paso išdavimo su teigiamu antikūnų testu. Nuo šiol jis paskiepytiems žmonėms nebetiks galimybių pasui gauti. Tuo metu tvarka, kai antikūnų tyrimas atliekamas po persirgimo, bent kol kas nesikeičia.
Specialistai informuoja, kad Lietuvoje pirmąją 2022 m. savaitę sergančiųjų gripu skaičius sumažėjo, tačiau ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis išaugo. Sausio 3–9 d. bendras sergamumo gripu ir ŪVKTI rodiklis siekė 62 atvejus 10 tūkst. gyventojų.
Atnaujinus paveiktų šalių sąrašą, visos pasaulio šalys nuo sausio 10 d. patenka į raudoną ir pilką zoną. Tai reiškia, kad atvykstantiems iš Pietų Afrikos regiono valstybių nebebus taikomos sustiprintos užkrečiamųjų ligų kontrolės priemonės, o galios raudonos ir pilkos zonos izoliacijos bei tyrimų reikalavimai.
Lietuvoje didėjant sergamumo COVID-19 rodikliams, specialistai ragina susirgusiuosius nelaukti epidemiologų skambučio, o patiems pateikti svarbią informaciją užpildant specialiai tam skirtą anketą.
Šio užsiėmimo metu turėsite galimybę geriau save pažinti, suprasti ir įsisąmoninti į savo poreikius, rasti vidinių resursų. Meno terapija padeda perdirbti mintis ir emocijas, kurias žmogus įpratęs slopinti.
Specialistai informuoja, kad Lietuvoje paskutiniąją praėjusių metų savaitę bendras sergamumo gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis rodiklis padidėjo, taip pat išaugo ir gripo atvejų skaičius.