Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Sėkmės istorijų vakaras su programos „Širdies ritmu“ dalyviais

Lapkričio 13 d., 17:30 val. kviečiame į Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biurą pasiklausyti sveikatos stiprinimo programos „Širdies ritmu“ dalyvių sėkmės istorijų.

Vakaro metu Jūsų laukia įspūdingų rezultatų pasiekusių dalyvių istorijos iš Jų pačių lūpų, sužinosime ką Jiems davė ši programa, iš kur sėmėsi motyvacijos siekti savo užsibrėžtų tikslų. O pasiekti tikslai tikrai stulbinantys – atsikratyta dešimčių nepageidaujamų kilogramų, sumažėjęs bendro bei mažo tankio cholesterolio, trigliceridų kiekis kraujyje, susinormalizavęs arterinis kraujo spaudimas, pagerėjusi ne tik fizinė, bet ir emocinė savijauta, išbandyta gausybė naujų veiklų, sužinota daug naudingos informacijos.  

Dalyvauti gali visi programos „Širdies ritmu“ dalyviai, kuriems galbūt ėmė stigti motyvacijos įgyvendinant programos metu numatytus pasiekti tikslus arba tiesiog norintys pasidžiaugti kitų sėkme. Taip pat laukiame asmenų besidominčių dalyvavimu šioje sveikatos stiprinimo programoje, tai puiki proga apie ją sužinoti iš pačių dalyvių. Taigi, Jūsų laukia vakaras kupinas šiltų emocijų su garuojančia arbata rankoje.

Susprogdinkime „motyvacijos bombą“ kartu, o jos skeveldras pasidalinkime!

 

Registracija:

• Tel. (846) 311012

• Mob. 86 1516155

• El.p. vitalija@sveikatosbiuras.lt

                                           

Bendradarbiaujame:                   plačiau..