Širdies ritmu

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras bendradarbiaudamas su Klaipėdos miesto ir Neringos savivaldybių pirminiais sveikatos priežiūros centrais vykdo Širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto rizikos grupių asmenų sveikatos stiprinimo programą, trumpiau vadinamą „Širdies ritmu“, kuri yra skirta asmenims sergantiems širdies ir kraujagyslių ligomis ir/ar cukriniu diabetu arba turintiems rizikos veiksnių lemiančių šių ligų atsiradimą.

Programa įgyvendinama, vadovaujantis Sveikatos stiprinimo programos, skirtos širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto profilaktikai, organizavimo tvarkos aprašu, patvirtintu LR Sveikatos apsaugos ministro įsakymu.

„Širdies ritmu“ programoje gali dalyvauti suaugę asmenys, priskiriami širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto rizikos grupėms, tačiau šiomis ligomis nesergantys, turintys vieną ar kelis rizikos veiksnius: padidėjusį arterinį kraujo spaudimą, padidėjusią cholesterolio, trigliceridų ar gliukozės koncentraciją kraujyje, antsvorį ar nutukimą, turintys žalingų įpročių.

Programos metu užsiėmimus veda ir konsultuoja dietistas, psichologas, fizinio aktyvumo specialistas ir gydytojas kardiologas. Norintys dalyvauti programoje turi kreiptis į savo šeimos gydytoją arba į Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biurą. Platesnė informacija tel.: 8 615 16 155 arba el. paštu: vitalija@sveikatosbiuras.lt.

Pasveikite be vaistų ir šalutinio poveikio!

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės

Prenumeruokite naujienlaiškį

Sužinokite mūsų naujienas pirmas vieno mygtuko paspaudimu!