Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Mokymai kolektyvams

  8 ak. val.  

  32-40 val. 

8 ak. val. mokymai pasirinktomis psichologinėmis temomis  

Skirta Klaipėdoje ir Neringoje įsikūrusių darboviečių kolektyvams, užsiėmimams suburiantiems 10-12 kolektyvo narių grupę (vienoje įstaigoje gali būti suburiamos kelios grupės).

Mokymų tikslas - stiprinti visuomenės psichologinę gerovę ir gyventojų streso valdymo įgūdžius, mažinti neigiamas ilgalaikes COVID-19 pandemijos pasekmes.

Pasirenkamos mokymų temos:

        1. Streso valdymo praktikos.

        Užsiėmimų metu:

 • tyrinėjamos streso apraiškas kūne, mintyse, jausmuose ir elgesyje;
 • atliekami atidos pratimai;
 • mokoma atsipalaiduoti vaizduotės valdomos, progresuojančios raumenų relaksacijos ir / ar autogeninės treniruotės metu.

        ----------------------

         2. Emocijų ABC. Konfliktai kasdienybėje.

            Užsiėmimų metu:

 • išsamiau supažindinama su emocijų kilme ir reikšme;
 • atidžiau pažvelgiama į emocijų valdymą;
 • tyrinėjama kasdienybėje kylantys konfliktai bei galimi jų sprendimo būdai;
 • suteikiama galimybė geriau pažinti savo emocijas bei reakcijas.

        *nuotoliniai mokymai trunka 4val. + savarankiškas darbas; "gyvi" mokymai trunka 5 val. + savarankiškas darbas

      ----------------------

          3. Profesinio perdegimo pavojai. Kaip pasirūpinti savimi?

            Užsiėmimų metu:

 • kalbama apie profesinio persidirbimo priežastis;
 • atliekamas perdegimo sindromo testas ir įsivertinama būklė;
 • atskleidžiama, ar vis tik įmanoma to išvengti.

      ----------------------

Mokymai gali būt skaidomi į du susitikimus po 4 ak. val. Mokymų dalyviams išduodami skaitmeniniai Biuro pažymėjimai. Didelę mokymų dalį sudaro praktinės užduotys, diskusijos, tad svarbus kiekvieno dalyvio aktyvus įsitraukimas.

Atsakykite į keletą klausimų ir mes pateiksime labiausiai Jūsų lūkesčius atitinkantį pasiūlymą mokymų organizavimui Jūsų kolektyvui --> ČIA

Išsami informacija: tel. (8 46) 311423, mob. (8 640) 93348, el. p. ausra@sveikatosbiuras.lt

Veikla organizuojama ir vykdoma vadovaujantis 2022 m. balandžio 14 d. įsakymu Nr. V-756 Dėl Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2020m. liepos 31d. įsakymo V-1733 „Dėl psichologinės gerovės ir psichikos sveikatos stiprinimo paslaugų teikimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo.

Finansuojama iš valstybės biudžeto specialiosios tikslinės dotacijos savivaldybių biudžetams valstybinėms visuomenės sveikatos priežiūros funkcijoms vykdyti.


32-40 val. psichikos sveikatos kompetencijų didinimo mokymai

Skirta Klaipėdoje ir Neringoje įsikūrusioms darbovietėms, mokymams subūrusioms 18-20 kolektyvo narių.

Mokymų tikslas - didinti darbdavių ir darbuotojų žinias apie psichikos sveikatą darbe ir stiprinti jų kompetenciją psichikos sveikatos srityje, pagrindinį dėmesį skiriant darbuotojų atsparumo psichikos sveikatos rizikos veiksniams didinimui ir psichosocialinės aplinkos darbovietėse gerinimui.

Šiuose mokymuose:

 • daugiau sužinosite apie Jūsų darbovietėje vyraujančią psichoemocinę būklę ir psichikos sveikatos raštingumo lygį;
 • nustačius tobulintinas sritis, kartu su profesionaliais, savo darbą išmanančiais specialistais sukursite individualią Jūsų poreikius atitinkančią psichoemocinės sveikatos gerinimo veiksmų strategiją ir ją diegsite;
 • veiklų metu įgysite ne naudingų praktinių įgūdžių ir žinių apie žalingus psichosocialinės darbo aplinkos veiksnius, jų apraiškas darbo kolektyvuose, apie jų prevencija, taikant mokslu ir praktika grįstas streso valdymo programas. Veiklų metu analizuosite svarbias temas, pvz. darbingumas, jam įtakos turintys veiksniai, darbo ir asmeninio gyvenimo derinimo galimybės, profesinis perdegimas, jo priežastys ir prevencija, organizacinės priemonės įmonės ir asmens lygmeniu, socialinė parama darbe: rizikos atpažinimas, prevencija, intervencija ir daug kt.;
 • mūsų specialistai visų veiklų metu pateiks atsakingai parengtas ir tik Jūsų darbovietei pritaikytas rekomendacijas bei pastiprins, iškilus iššūkiams;
 • mokymų pabaigoje galėsite pasidžiaugti nuveiktais darbais, įsivertinti ir pamatyti, kaip ir kiek darbuotojai sustiprėjo psichikos sveikatos kompetencijų srityje;
 • mokymuose dalyvavusiai darbovietei ir mokymų dalyviams išduodami skaitmeniniai Biuro pažymėjimai.

32-40 val., mokymai organizuojami Jūsų įprastoje darbo vietoje Jums patogiu laiku. Susitinkama ne rečiau kaip 1-2 kartus per mėnesį. Mokymai įgyvendinami per vienus kalendorinius metus.

Išsami informacija: tel. (8 46) 311423, mob. (8 640) 93348, el. p. ausra@sveikatosbiuras.lt. Būtina pasirašyti bendradarbiavimo sutartį su Biuru ir iki mokymų pradžios atlikti psichosocialinių profesinės rizikos veiksnių tyrimą darbo vietose.

Veikla organizuojama ir vykdoma vadovaujantis 2020 m. rugsėjo 30 d. įsakymu Nr. V-2143 , pakeitusiu 2019 m. gegužės 17 d. Įsakymą Nr. V-590 „Dėl Psichikos sveikatos kompetencijų didinimo įmonių darbuotojams tvarkos aprašo patvirtinimo“.

Finansuojama iš valstybės biudžeto specialiosios tikslinės dotacijos savivaldybių biudžetams valstybinėms visuomenės sveikatos priežiūros funkcijoms vykdyti.

REGISTRACIJA Į 32-40 VAL. MOKYMUS 2023 METAIS

Trumpas reklaminis filmukas

Išsamus 32-40 val. mokymus pristatantis filmukas

Bendradarbiaujame:                   plačiau..