Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Kviečiame dalyvauti Nacionalinėse EKO lenktynėse!


Kviečiame dalyvauti Nacionalinėse EKO lenktynėse!


Didelio populiarumo Lietuvoje pernai vasarą sulaukusios „Nacionalinės EKO lenktynės“ sugrįžta. Šią savaitę startavęs atnaujintas interaktyvus edukacinis žaidimas įtrauks į pramoginį žinių turnyrą, skatins labiau rūpintis aplinka ir gyventi tvariau.

Daugiau negu 20 tūkst. žmonių pernai atsisiuntė žaidimo programėlę ir dalyvavo „Nacionalinėse EKO lenktynėse“. Todėl šiemet nuspręsta atnaujinti iniciatyvą ir suteikti galimybę lenktynėse dalyvauti dar daugiau žmonių, kuriems rūpi aplinkos apsauga ir tvarus gyvenimo būdas. Prisijungti ir išbandyti savo jėgas gali visi.

Žaidimo prizai

Lietuvos visuomenė yra linkusi įsitraukti į edukacinius projektus, kurie padeda geriau įsisąmoninti ir suvokti, kad saugant aplinką kiekvieno piliečio indėlis yra svarbus. Tikimasi, kad šiemet „Nacionalinės EKO lenktynės“ bus dar populiaresnės, nes žaidimo kūrėjai parengė daugiau staigmenų ir įdiegė įvairių patobulinimų, o patiems geriausiems žaidėjams atiteks vertingi prizai.

  • Naujajame žaidime dalyvių lauks net 500 skirtingų klausimų, susijusių su žmogaus veiklos poveikiu aplinkai, tvarumu, klimato kaita, kasdieniais įpročiais ir t. t.

  • Geriausius rezultatus galės pasiekti tie, kurie į klausimus atsakys ne tik teisingai, bet ir greitai. Be to, papildomų taškų bus galima pelnyti į žaidimą pakviečiant draugus, be klaidų atsakius į ilgesnę klausimų seriją ar kitaip aktyviai įsitraukiant.

Iniciatyvos autoriai atkreipia dėmesį, kad žaidimas vyks etapais, o dalyviams teks ne tik pasirinkti teisingus atsakymus, bet ir spręsti rebusus ar dėlioti žodžių grandinėles. Šiemet lenktynės bus itin dinamiškos, mat kiekvienas dalyvis turės savo oponentą – kitą žaidėją, kuris taip pat atsakinės į tuos pačius klausimus, o vėliau bus palyginami abiejų rezultatai.

  • Penki pasiekimų lygiai žaidime atitinka penkis prizų lygius: nuo smulkiausių iki vertingiausių. Vertingiausi prizai – net 10 irklenčių – lauks žaidėjų, kurie pasieks EKO čempionų lygį.

Tikimasi, kad žaidimą atsisiuntę vartotojai pramoga ims mėgautis nuo pat registracijos pradžios. Kiekvienas žaidėjas galės smagiai personalizuoti savo profilį – virtualiai susikurti savo personažą, parenkant spalvingą figūrėlę, aprangą, batelius ir atributus. Taip pasiruošus lenktynėms teliks stoti prie starto linijos ir stengtis kasdien pasiekti vis geresnį rezultatą. 

Pasak „Nacionalinių EKO lenktynių“ iniciatoriaus USAD, kiekvieno klausimo atsakymas programėlėje yra tarsi dar vienas metras, nubėgtas švaresnio pasaulio link, o visas dalyvavimas turnyre – lyg ilgas ekomaratonas, kurio metu galima ne tik patobulėti, įgyti vertingų žinių, bet ir laimėti gerų ekologiškų prizų. Tad kiekvienas lenktynių dalyvis turėtų siekti tapti EKO čempionu ir patekti į aukščiausią prizų traukimo lygį.

Kaip dalyvauti?

„Nacionalinės EKO lenktynės“ tinka visoms amžiaus grupėms – dalyvauti gali kiekvienas, atsisiuntęs nemokamą mobiliojo telefono programėlę iš „Google Play“ arba „App Store“.

Pasiruošk telefoną, dėmesio į ekraną ir pirmyn lenktyniauti! Tau tereikia:

  • Parsisiųsti programėlę iš „Google Play“ ar „App Store“.
  • Užsiregistruoti.
  • Viskas! Tu jau dalyvauji Nacionalinėse EKO lenktynėse!

Informaciją paruošė: visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Arūnė Eismontė

Informacijos šaltinis: https://grazintiverta.lt/apie/17

Nuotrauka: https://grazintiverta.lt/apie/17

Bendradarbiaujame:                   plačiau..