Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Rekomendacijos trumpalaikių paslaugų tiekėjams

 


Rekomendacijos trumpalaikių paslaugų tiekėjams


Specialistai pateikė rekomendacijas trumpalaikių paslaugų privačiose erdvėse teikėjams, taip siekiant suvaldyti koronaviruso pandemijos plitimą visuomenėje.

Galiojančios taisyklės trumpalaikėms paslaugoms

  • Trumpalaikių paslaugų, pavyzdžiui: santechniko, elektriko, kurjerio ar kitų paslaugų negali atlikti žmonės, esantys saviizoliacijoje, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių.

  • Paslaugų teikėjai, kuriems darbo metu pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai, pavyzdžiui: karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan. nedelsiant turi vykti namo, konsultuotis Karštąja koronaviruso linija tel. 1808 arba susisiekti su savo šeimos gydytoju konsultacijai.

  • Paslaugos teikėjui sužinojus apie jam nustatytą koronavirusą arba įstaigos administracijai iš darbuotojo gavus tokią žinią, būtina apie tai informuoti Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau NVSC), bendradarbiauti su NVSC nustatant sąlytį turėjusius asmenis ir jiems taikyti 14 dienų izoliaciją.

  • Asmenys, pristatantys prekes į namus, privalo dėvėti veido kaukes, o užsakytas prekes pagal susitarimą su paslaugos gavėju palikti už durų arba prieškambaryje, laikantis saugaus ne mažesnio kaip 2 metrų atstumo nuo paslaugos gavėjo.

  • Paslaugų gavėjas turėtų išvėdinti patalpas prieš ir po paslaugų teikimo.

  • Paslaugų teikėjai privalo laikytis griežtos higienos: plauti rankas su muilu bent 2–3 minutes, dezinfekuoti jas specialiomis rankų dezinfekcinėmis priemonėmis, vengti liesti rankomis veidą, akis, nosį, burną ir kt., laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo.

Informaciją paruošė: visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Arūnė Eismontė

Informacijos šaltinis: http://sam.lrv.lt/

Nuotrauka: www.pixabay.com 

Bendradarbiaujame:                   plačiau..