Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Konkursai

 

 


Klaipėdoje jau antrą kartą finišavo konkursas "Judriausias darželis"
2019 m. gruodžio 5 d. Klaipėdos visuomenės sveikatos biuras į „Neptūno“ sporto salę sukvietė  konkurso „Judriausias darželis“  dalyvius iš 30 ikimokyklinio ugdymo įstaigų. Baigiamajame renginyje daugiau kaip 300 mažųjų klaipėdiečių žaidė, sportavo, šoko.

 

 

Įvyko iškilmingas konkurso "Klaipėdos sveikiausia mokykla" atidarymas
2019 m. lapkričio 7 d. 13.00 val. „Vyturio“ progimnazijoje,  Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizavo konkurso „Klaipėdos sveikiausia mokykla“ atidarymą. Į šį konkursą susirinko dešimties mokyklų atstovai,  pretenduojantys tapti nugalėtojais.

 

 

Klaipėdoje pirmą kartą išrinktas "Judriausias darželis"
Minint ,,Klaipėda - Europos sporto miestas 2018” ir Lietuvos valstybės šimtmetį Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizavo konkursą „Judriausias darželis“. Konkurso tikslas buvo ne tik skatinti ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenės fizinį aktyvumą, bet ir įsitraukti į bendras sportines veiklas.

 

Konkurso "Judriausia klasė" atidarymo akimirkos
Uostamiesčio moksleiviai vasario 15 d. Atgimimo aikštėje rinkosi į konkurso „Judriausia klasė“ atidarymo renginį. Šis renginys prisideda prie ,,Klaipėda - Europos sporto miestas 2018” ir Lietuvos valstybės šimtmečio minėjimo.


 

 

 

Bendradarbiaujame:                   plačiau..