Pakankamas ir malonus fizinis aktyvumas kiekvienam bei žinios apie jo naudą

Š. m. spalio 23 d. 11.00–18.00 val. Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro specialistai organizavo kvalifikacijos tobulinimo seminarą fizinio ugdymo mokytojams „Pakankamas ir malonus fizinis aktyvumas kiekvienam bei žinios apie jo naudą“. Seminare sudalyvavo net 66 fizinio ugdymo mokytojai.

Nors fizinio ugdymo pamokų svarba šiuolaikiniame ugdyme yra per mažai vertinama, bet mokytojui tinkamai bei šiuolaikiškai organizuojant veiklas mokiniai noriai sportuoja ir įpranta tai daryti ir už mokyklos ribų. Skirtingi lektoriai dalinosi su mokytojais įvairiomis žiniomis:

  • Dr. Šarūnas Klizas – LSMU Visuomenės sveikatos fakulteto Sveikatos psichologijos katedros lektorius, socialinių mokslų daktaras dalinosi savo žiniomis apie sklandų bendravimą su dabartinėmis kartomis per fizinio ugdymo pamokas. 

Metodinės rekomendacijos su dalomąja medžiaga “Sklandus bendravimas su dabartinėmis kartomis per fizinio ugdymo pamokas“.

  • Lektorius paralimpietis penkiakovininkas Tomas Kairys dalijosi savo sporto ir aktyvaus judėjimo filosofija, pristatė temą ,,Kaip motyvuoti vaikus sportuoti“.
  • Lektorius Karolis Rudys asmeninių ir grupinių užsiėmimų treneris pristatė temą ,,Kūrybiškumo, bendradarbiavimo ugdymas fizinio ugdymo pamokose“, dalinosi rekomendacijomis, kaip pagerinti mokinių fizines ypatybes, kaip skatinti šiuolaikinių vaikų fizinio aktyvumo poreikį, kokius metodus naudoti.

Metodinės rekomendacijos su dalomąja medžiaga „Teorinė ir praktinė judesių /pratimų analizė. Kūrybiškumo, bendradarbiavimo ugdymas fizinio ugdymo pamokose“.

Facebook
Twitter
LinkedIn