Įvyko renginys skirtas uostamiesčio senjorams „Senjorų sveikatos popietė“

Birželio 15 d. įvyko jau dešimtasis Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro 15-os metų gimtadieniui paminėti skirtas renginys – susitikimas su uostamiesčio senjorais „Senjorų sveikatos popietė“. Šį kartą į gimtadienio renginį susirinko gausus būrys puikiai nusiteikusių ir geromis emocijomis besidalijančių miestiečių.

Gražų vasaros rytą, jaukiame „Sąjūdžio parke“ susirinkusius senjorus sveikino Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro vadovė dr. Jūratė Grubliauskienė bei Klaipėdos miesto pagyvenusių žmonių asociacijos prezidentės pavaduotoja Anastazija Kaupienė. Abiejose sveikinimo kalbose dalyviai išgirdo pagrindinę mintį, kad sveikata net 50 procentų priklauso nuo gyvenimo būdo, todėl visus susirinkusiuosius ragino to nepamiršti ir sulaukus garbaus amžiaus. Šiai minčiai geru pavyzdžiu tapo 92-evų senjorė Vanda, viena iš pirmųjų šokių kolektyvo „Klaipėdos Zunda“ narių, ji visiems susirinkusiems palinkėjo džiaugtis gyvenimu, saule, o svarbiausia judėti.

Renginio tikslas buvo, kad senjorai ne tik susipažintų su Klaipėdos sveikatos biuro siūlomomis veiklomis, bet ir pabendrautų vieni su kitais, kad atrastų bendraminčių ir užmegztų naujų draugysčių. Renginio metu dalyviai grožėjosi Klaipėdos senjorų šokių kolektyvo „Klaipėdos Zunda“ pasirodymais, smagiai judėjo Klaipėdos sveikatos biuro parodomosiose mankštose, iš arčiau susipažino ir išbandė šiaurietiškąjį ėjimą. O labiausiai senjorus nustebino ir gausybės susidomėjimo sulaukė mūsų siūloma naujiena – futbolas vaikštant.

Senjorai laiką leido ne tik fiziškai aktyviai, bet ir mokėsi pirmosios pagalbos pagrindų, bendravo su specialistais. Džiaugiamės, kad mūsų senjorai yra labai aktyvūs, žingeidūs ir nestokoja geros nuotaikos, o kad gera nuotaika neblėstų renginio metu visiems akordeonu grojo ir dainavo „Ąžuolų giraitės trio“.

Renginio dalyviams ir organizatoriams laikas prabėgo nejučiomis, tikimės, kad palikdamas gražius prisiminimus ir įkvėpimą rūpintis savo sveikata kiekvieną dieną. Dar kartą dėkojame visiems susirinkusiems ir dalinamės renginio akimirkomis.

Facebook
Twitter
LinkedIn