REGISTRACIJA SUSTABDYTA! Nemokamas mamografijos tyrimas 40-49 m. moterims

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras vadovaudamasis Klaipėdos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos sudarymo ir vykdymo tvarkos aprašu įgyvendina priemonės „Onkologinių ligų prevencija“ vykdymą.

Higienos instituto 2022 m. duomenimis krūties navikais sergančių 40-49 m. amžiaus asmenų skaičius 1000 gyv. Klaipėdoje buvo 5,01, šis rodiklis nežymiai, bet viršija Lietuvos statistinius duomenis (4,36).

Kviečiame 40-49 m. Klaipėdos miesto gyventojas registruotis ir nemokamai išsitirti krūtų sveikatą (būtinas gydytojo siuntimas). Tyrimas bus atliekamas mamografu – rentgeninis krūties tyrimo būdas, leidžiantis aptikti net labai mažų matmenų navikinį darinį krūtyje. Tai neskausmingas, saugus ir efektyvus tyrimas. 

SVARBU! Akcija vyks rugsėjo mėn., dalyvių skaičius ribotas, užsipildžius visoms vietoms registracija bus stabdoma. Registraciją rasite čia, dėl tikslios tyrimo datos, laiko ir detalesnės informacijos kaip pasiruošti tyrimui su jumis susisieks „Uosto poliklinikos“ personalas: https://www.sveikatosbiuras.lt/events/paskaita-gimdymas-7-186/?occurrence=2023-09-13

Informaciją parengė: direktoriaus pavaduotoja veiklai Iveta Lobanova

Facebook
Twitter
LinkedIn