Paaiškėjo Kalėdų eglučių kiemelio nugalėtojai

Klaipėdos Ievos Simonaitytės bibliotekoje buvo atidarytas Kalėdų eglučių kiemelis, jame – net 40 klaipėdiečių kurtų medelių, nušvito ir kvietė apsilankyti.

„Ieškokime prasmės ne daiktuose, o tradicijose, būkime vieni su kitais. Kūrybinis eglutės kūrimo procesas – puiki proga susiburti įmonės darbuotojams ar bendruomenių nariams“, – sakė D. Nakrošienė.                                              

Kiemelio lankytojų ir komisijos sprendimu, pirmąją vietą užėmė asociacija „Paupių bendruomenė“, antrąją vietą užėmė lopšelis-darželis „Bangelė“, o trečiąją vietą pelnė Klaipėdos technologijų mokymo centras. Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras trečius metus sėkmingai dalyvauja Kalėdinių eglučių kiemelyje.                                             

Visi kūrėjai pasižymėjo išmone, kūrybiškumu, idėjomis. Šiais metais dalyvių buvo prašoma atsisakyti putplasčio ar kitų su žaliomis idėjomis nederančių medžiagų. Dalyvių fantazija – beribė. Pastebima, kad kiekvienais metais eglutės vis įdomesnės, originalesnės, be to, auga ekologijos temai skiriamas dėmesys. Džiugu, kad visą šventinį laikotarpį klaipėdiečiai buvo išties aktyvūs – būriais traukė apžiūrėti kiemelio, dalijosi eglučių fotografijomis socialiniuose tinkluose, negailėjo jėgų balsuodami internetinėje svetainėje ir noriai metė lapelius į bibliotekoje stovėjusią balsadėžę.

Kiemelio lankytojų ir komisijos sprendimu, pirmąją vietą užėmė asociacija „Paupių bendruomenė“, antrąją vietą užėmė lopšelis-darželis „Bangelė“, o trečiąją vietą pelnė Klaipėdos technologijų mokymo centras.

Kalėdų eglučių kiemelis – Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos projekto „Atsakinga partnerystė: EKO šventės“ dalis. Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Informaciją paruošė: visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Alina Bocman

Informacinis šaltinis:https://www.klavb.lt/

Nuotauka:https://www.klavb.lt

Facebook
Twitter
LinkedIn