Įvyko projekto „SHEHAP“ baigiamasis susitikimas

Gegužės 29-30 dienomis Turku taikomųjų mokslų universitete (Suomija) įvyko „Erasmus+“ tarptautinio projekto „Seksualinio priekabiavimo prevencija vidurinėse mokyklose – SHEHAP“ (angl. Prevention of Sexual Harassment in Secondary Schools – SHEHAP) baigiamasis susitikimas.

Projekto partneriai aptarė techninius klausimus, susijusius su projekto metu įdiegtos elektroninės platformos turinio vertimu iš anglų į kitas kalbas bei parengtos metodinės medžiagos apie seksualinio priekabiavimo prevenciją išbandymu (pilotavimu) mokyklose. Parengtą metodinę medžiagą analizuos ir vertins mokiniai iš 4 partnerių šalių, kurie dalyvavo projekto kūrybinėse dirbtuvėse Klaipėdoje, jų tėvai bei mokytojai. Susitikimo dalyviams taip pat buvo suorganizuotas pažintinis vizitas Turku taikomųjų mokslų universitete bei Vasaramaen vidurinėje mokykloje.

Elektroninė platforma bus tobulinama iki projekto pabaigos (2023 m. rugsėjo mėn.) ir ja galės naudotis visi norintys. Tikimasi, kad ši platforma bus naudojama kaip priemonė, skirta pagerinti mokinių, mokytojų ir tėvų gebėjimą atpažinti bei išvengti seksualinio priekabiavimo atvejų.

Projektas finansuojamas iš ES programos „Erasmus+”.

Facebook
Twitter
LinkedIn