Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Naujienos

Metančių rūkyti palaikymo grupė

Metančių rūkyti palaikymo grupė

„Net ir tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio.“ Kur? Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras. Taikos pr. 76, Klaipėda (3 aukštas) Kada? Gegužės 11 d. 18 val. Su kuo? Su gausią teorinę bei praktinę patirtį, pagalbos metant rūkyti organizavime bei teikime sukaupusiu pastoriumi, šeimos ugdymo konsultantu - Gintaru Nekiu.

plačiau...
Faktai apie rankų higieną

Faktai apie rankų higieną

Kasmet gegužės 5 d. yra minima, kaip Pasaulinė rankų higienos diena, todėl užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro medikai primena keletą svarbių faktų apie rankų higieną.

plačiau...
Ar saugus poilsis gali būti įdomus?

Ar saugus poilsis gali būti įdomus?

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro specialistai drauge su Klaipėdos miesto savivaldybe, UAB „Vakarų pramogos“, BĮ Klaipėdos paplūdimiai 2-ojoje Melnragėje organizuoja sporto varžybas „Saugus poilsis“. Varžybose dalyvaus Klaipėdos profesinio ugdymo mokyklų mokiniai.

plačiau...
Būkime savo laivo kapitonais

Būkime savo laivo kapitonais

Gyvenimas, kaip jūra: ramus, dosnus, audringas, kartais nuožmus... Per jūrą mus gabena laivas –kūnas, o kūną valdo kapitonė - mūs gelmių jėga. Šiame laive tarytumei šeima, petys į petį dirba įgula viena. Nors pasitaiko visko, pas visus... Ir kartais kyla maištas... Tačiau per audrą žūsta tik tie, kurie paleidžia vairą.

plačiau...

Bendradarbiaujame:                   plačiau..