Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Konkurso "Minam už sveiką Klaipėdą!" dalyvių apdovanojimai

Klaipėdos miesto savivaldybė ir Klaipėdos miesto VSB dėkoja visiems dalyvavusiems renginių cikle "Gegužės mėnuo ant dviračio!", o taip pat ir daugiausiai dėmesio pritraukusiame konkurse "Minam už sveiką Klaipėdą!"!
Prabėgo aktyvus ir turiningas mėnuo - ekskursijos dviračiais, žygiai ir konkursai pritraukė būrį dviračių entuziastų, dėl ko labai džiugu - minančių už savo miestą iš tiesų daug!
Pasibaigus intensyviai gegužei planuojama ir toliau tęsti įvairių renginių, susijusių su dviračiais, organizavimą ir įgyvendinimą. Siekiant išsaugoti mynimo už sveiką miestą renginių tęstinumą netrukus pasirodys būtent dviračių renginiams sukurtas Facebook puslapis - sekite naujienas Facebook paskyrose Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras ir Klaipėda - Europos sporto miestas.
Tuo tarpu, visi dalyvavę konkurse "Minam už sveiką Klaipėdą!", kviečiami į apdovanojimus, kurių metu bus apdovanoti trys daugiausiai kilometrų už savo miestą numynę dviratininkai bei įteiktos padėkos kitiems dalyviams.


LAIKAS - 12.00 val. (planuojama trukmė - iki 1 val.)
VIETA - Danės g. 17, Klaipėda (šalia "Žvejo" skulptūros). Esant netinkamoms oro sąlygoms, dalyviai bus informuoti apie vietos pasikeitimą.


P.S. Aprangos kodo nebus, tačiau dviratis rekomenduotinas aksesuaras :)


Maloniai prašome apie dalyvavimą informuoti iki birželio 13 d. mob. tel. 864093342 arba el. p. gintare@sveikatosbiuras.lt.

Bendradarbiaujame:                   plačiau..