Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Kviečiame į „Sveikos šeimos akademijos“ užsiėmimus

Visas šeimas, gyvenančias kūdikio laukimu, jo sutikimu ir rūpesčiu, kviečiame į nemokamus „Sveikos šeimos akademijos“ užsiėmimus. Užsiėmimų metu jau tradiciškai bus aptariami svarbiausi momentai, kai nauja gyvybė ateina į šį pasaulį.

Paskaitų metu bus aptarta gimdymo tema, kurios metu moterys galės tinkamai pasiruošti ir nusiteikti laukiančiam išbandymui, nusiraminti ir žinoti, kas vyksta jo metu, kas sukelia skausmą, kiek vidutiniškai trunka gimdymas ir kaip sumažinti jaučiamą skausmą. Dalyviai sužinos, kaip kūdikis pakeičia šeimos vertybes, su kokiomis psichologinėmis problemomis susiduria mama ir kaip išvengti pogimdyvinės depresijos. Šeimos sužinos, kaip sukurti saugią aplinką mažyliams, kokie išbandymai laukia pirmaisiais kūdikio gyvenimo mėnesiais ir kaip susidoroti su visais iškylančiais sunkumais.

Rūpindamiesi mamyčių ir mažylių sveikata ir gera savijauta, organizuojame jau tradicija tapusias nėščiųjų mankštas (spalio antradieniais ir penktadieniais 11 ir 12 val.)  ir mankštas kartu su kūdikiu (spalio antradieniais ir penktadieniais 9 ir 10 val.). Į mankštas su mažyliais gali atvykti mamos, auginančios atžalas nuo 3 iki 9 mėnesių amžiaus. Grupėje vienu metu sportuos ne daugiau nei 8 mamos, todėl užtikriname komfortą, užsiėmimų metu aplanko geros emocijos, o ir diena neprailgsta.

Nemokamų ir itin vertingų paskaitų ciklas prasidės spalio 2 d. ir tęsis visą mėnesį. Susitikimai organizuojami vakarais nuo 17.15 val. Užsiėmimuose kviečiami dalyvauti visi: norintys pagilinti jau turimas žinias ar jas atnaujinti, ir tie, kuriems visa tai yra nauja ir nepažinta. Visos mankštos vyksta antradieniais, pirmoje dienos pusėje. „Sveikos šeimos akademijos“ užsiėmimai vyksta Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biure (Taikos pr. 76, 3 aukštas). Būtina iš anksto užsiregistruoti tel. (8 46) 31 15 51, mob. 8 640 93 340 arba el. paštu iveta@sveikatosbiuras.lt.

Paskaitų temos:

  1.  „Naujagimio ir kūdikio priežiūra pirmaisiais mėnesiais“. (š. m. spalio 2 d., 12 d., 26 d. 17:15 val.).
  2. „Pogimdyvinė depresija ir jaunos šeimos psichologija“ (š. m. spalio 4 d. 17:15 val.).
  3. „Gimdymas“ (š. m. spalio 5 d.  17:15 val).
  4.  „Saugi namų aplinka“ (š. m. spalio 11 d.  17:15 val.).
  5. „Nėščiųjų ir vaikų dantų priežiūra“ (š. m. spalio 16 d. 17:15 val.).
  6. „Viskas apie kūdikių alergijas ir skiepus“ (š. m. spalio 19 d. 17:15 val.).

Informacijos sklaida rūpinasi Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras, finansuoja Klaipėdos miesto savivaldybė iš visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos.

Bendradarbiaujame:                   plačiau..