Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Pasitikime Naujuosius metus sveikai!

Nors rūpintis savo sveikata reikia visada - nelaukiant pirmadienio, tačiau, turbūt sutiksite, kad Naujieji metai daugeliui iš mūsų yra tarsi naujas popieriaus lapas ir puiki galimybė pradėti įgyvendinti išsikeltus tikslus. Tarp šių tikslų neretai didelę dalį vietos užima didesnis dėmesys sveikatai. Ir tai puiku! Pradėti sveikiau maitintis, daugiau judėti, rūpintis savo emocine sveikata, pozityviau mąstyti, keisti požiūrį ir daug kitų naudingų dalykų žmonės mėgsta nusimatyti naujų metų planuose. Kad įgyvendinti sveikatinimo planą būtų lengviau, Klaipėdos miesto VSB specialistai paruošė puikių pasiūlymų - ir kūnui, ir sielai.

Projekto "Klaipėdos miesto tikslinių gyventojų grupių sveikos gyvensenos skatinimas" veiklų planas sausio mėnesį džiugins veiklų įvairove - programa "Judu sveikai", kurios dalyviams bus atliekami testavimai prieš ir po programos, siekiant įvertinti pasiektą pokytį programos fizinio aktyvumo užsiėmimų metu, nemokami kino seansai laisvalaikio centre "ArleKinas", meno terapijos užsiėmimai, teoriniai - praktiniai mokymai griuvimų prevencijos tema "STOP žiemos traumoms!".

Programos „Širdies ritmu“ dalyviai, kaip ir įprastai, laukiami mankštose su svareliais, elastinėmis juostomis ir kitu inventoriumi. Primename, kad ši programa skirta 50–65 m. amžiaus moterims ir 40–55 m. amžiaus vyrams, turintiems antsvorio, besiskundžiantiems padidėjusiu arteriniu kraujo spaudimu, pulsu, kurių padidėjusi cholesterolio ir (ar) gliukozės koncentracija kraujo serume. Asmenys, norintys dalyvauti programoje arba gauti papildomos informacijos, gali kreiptis tel. (8 46) 31 10 12, mob. tel. 8 615 161 55, el. p. vitalija@sveikatosbiuras.lt.

Sveikos šeimos akademija sausį kvies į paskaitas šeimoms, kurių metu būsimi ir esami tėvai įgys naudingų žinių nėštumo, gimdymo, kūdikio priežiūros klausimais.

Veiklos bendruomenėje - Aikido treniruotės ir nėščiųjų bei kūdikių mankštos. Veiklos vaikams ir jaunimui - sveikos gyvensenos įgūdžių formavimo programa ir Aikido treniruotės.

Parsiųsti nemokamų veiklų kalendorių.
 

Bendradarbiaujame:                   plačiau..