Registracija į užsiėmimus prasidės nuo rugpjūčio 1 dienos." > Registracija į užsiėmimus prasidės nuo rugpjūčio 1 dienos." > Registracija į užsiėmimus prasidės nuo rugpjūčio 1 dienos." />
Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Paskutinį vasaros mėnesį klaipėdiečius bei miesto svečius iš namų vilios gausybė nemokamų užsiėmimų!

Paskutinį vasaros mėnesį klaipėdiečius bei miesto svečius iš namų vilios gausybė nemokamų užsiėmimų! Pristatome šiek tiek „paturbintą“ rugpjūčio mėnesio nemokamų veiklų kalendorių “Ir kūnui, ir sielai”.

Jeigu pasiilgote šokių pamokų, tai rugpjūtį JOS grįžta su griausmu! Jeigu turite partnerį, kuris taip pat norėtų šokti, tuomet imkite jį už rankos ir kartu išmėginkite Salsa Rueda de Casino, argentinietiškąjį tango arba bačatą/kizombą. Jeigu poros neturite – nenusiminkite, kadangi jums taip pat turime ką pasiūlyti – Reggaeton solo, pramoginius bei klasikinius indiškus šokius!

Tuos, kurie po įtemptos darbo dienos nori atsipūsti, atgauti jėgas ir dvasinę pusiausvyrą bei pasinerti į harmonizuojantį muzikos pasaulį, kviečiame į harmonizuojančios muzikos seansus „Garsų kalba“, kurie kiekvieną antradienį 18.30 val. vyks Smiltynėje. Šie įtraukiantys užsiėmimai tinka visiems: jaunimui ir suaugusiesiems, muzikuojantiems ir neturintiems muzikavimo įgūdžių.

Rugpjūtį ir toliau tęsiamos daug dėmesio birželį ir liepą sulaukusios bendruomenių mankštos, kurios pirmadieniais ir trečiadieniaismsukviečia nemažai gyventojų į „Verdenės“ bei „Sendvario“ progimnazijų stadionus. Jeigu dar neišbandėte šių mankštų, ateikite ir išbandykite!

Paskutinį vasaros mėnesį dar turite galimybę išmokti ir teisingai bėgioti. Tad nepraleiskite puikios progos pasimokyti sveiko bėgimo iš daugkartinės Lietuvos vidutinių ir ilgų nuotolių bėgimo čempionės Eglės Krištaponytės ir atvykite rugpjūčio 12 bei 26 d. 9.00 val. ryte į Klaipėdos vasaros koncertų estradą.

O dabar karštos naujienos:

Pristatome  nemokamą KAPUEIROS (portug. CAPOEIRA) treniruotę. Kapueira – tai brazilų kovos menas, jungiantis akrobatikos, muzikos ir šokio elementus. Dėl elegantiško atlikimo stiliaus kapueira dažnai vadinama žaidimu, kadangi siekiant nugalėti priešininką naudojama ne tik fizinė jėga, bet ir loginis mąstymas, įžvalgumas, intuicija, gudravimas, net aktoriniai sugebėjimai. Kapueiros užsiėmimai lavina ištvermę ir lankstumą, gerina koordinaciją bei pusiausvyrą, įkvepia drąsos ir kūrybiškumo bei suteikia pasitikėjimo savimi. Užsiėmimų metu dalyviai mokysis ne tik kovos meno paslapčių, bet ir braziliškų šokių – maculele ir capoeira samba, taip pat groti ir dainuoti kapueiros dainas. Visa tai – neatsiejama Brazilijos kultūros dalis. Susitinkame Danės skvere, prie vaikų žaidimo aikštelės, rugpjūčio 11 d. 18.00 val. Reikalinga patogi apranga ir gera nuotaika! Nemokamą kapueiros pasirodymą ir treniruotę ves profesionalus treneris Audrius Kiuberis.

„Pavyk vasarą su riedučiais!“. Kviečiame visus riedučių sporto mėgėjus ir profesionalus rugpjūčio 9 d. 17.30 val. į Klaipėdos vasaros koncertų estradą pavyti vasarą su riedučiais. Renginio tikslas – populiarinti riedučių sportą, skatinti sveiką gyvenimo būdą bei aktyvų laisvalaikio leidimą. Riedučiai – puiki laisvalaikio pramoga, kuri vis labiau populiarėja ne tik tarp vaikų, bet ir tarp suaugusiųjų. Važinėjimas riedučiais  yra itin naudingas sportas, nes važiuojant judama simetriškai – abi kūno pusės dirba vienodai, todėl raumenys taip pat vystosi vienodai. Tai puiki galimybė deginti papildomas kalorijas ir atsikratyti nereikalingų kilogramų. Važinėjimas riedučiais dailina kūno formas, teikia papildomo lankstumo ir gerina pusiausvyrą. Svarbu: užsiėmimo metu šalmas ir apsaugos riedutininkui priemonės yra privalomi! Registruodamiesi dalyviai turi pateikti asmens dokumentą, nepilnamečiai – ateiti su tėvais (globėjais). Lyjant lietui ar esant šlapiai kelio dangai renginys neįvyks.

Ir dar viena naujiena – JUOKO JOGA! Juokas – tai nuostabus dalykas! Juk mes visuomet gerai prisimename tuos vakarus, kuomet taip juokdavomės, kad net pilvą paskausdavo. Jeigu norite vėl tai prisiminti, ateikite ir išbandykite juoko jogą! Juoko joga – tai pratimų seka, kurią sukūrė indų gydytojas Dr. Madan Kataria. Tai technika, apjungianti lengvus fizinius pratimus, rankų plojimą, garso „cha cha“ skandavimą ir jogos kvėpavimus. Tai priartina prie tikrojo juoko ir galiausiai virsta tikru užkrečiančiu juoku. Šis užsiėmimas geriau aprūpiną kūną ir smegenis deguonimi visai dienai, padeda nusiraminti, atsipalaiduoti.
Juoko jogos mankšta trunka apie 1 valandą. Užsiėmimai vyks trečiadieniais 10 val. Klaipėdos Universiteto Botanikos sode. Laukiame visų - mažų ir didelių!

Be jau minėtų užsiėmimų, Klaipėdos m. visuomenės sveikatos biuras siūlo ir visus kitus jau tradicija tapusius užsiėmimus. Daugiau informacijos ir išsamų tvarkaraštį galima rasti www.sveikatosbiuras.lt  bei „Facebook“ paskyroje „Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras“. Į visus nemokamus užsiėmimus būtina registruotis iš anksto kalendoriuje nurodytais kontaktiniai numeriais.

Svarbu: Jeigu matote, kad saulę keičia lietus, žinokite, jog tą dieną užsiėmimas lauke neįvyks.

PARSISIŲSTI NEMOKAMŲ VEIKLŲ KALENDORIŲ.

 

Bendradarbiaujame:                   plačiau..