Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Balandį dar daugiau sveikatinančių veiklų!

Nors pavasaris savo šiluma lepinti dar neskuba, tačiau širdyje taip šilta ir šviesu! Jau tuoj tuoj pajusime tikruosius šiltojo metų laiko privalumus! Na, o kad laukti neprailgtų, kviečiame susipažinti su nemokamų sveikatinančių veiklų kalendoriumi ir išbandyti ne tik įprastus užsiėmimus, bet ir daugybę naujienų, kurių šį mėnesį kaip niekada daug.

Visą balandžio mėnesį garbingo amžiaus žmones kviečiame mankštintis Klaipėdos m. VSB salėje, pasitelkiant įvairias priemones: treniruočių volus, elastines juostas, kamuoliukus ir terapinius kamuolius. Kartu su pavasariu į pajūrį grįžta ir itin senjorų pamėgti užsiėmimai – vaikščiojimo grupės po atviru dangumi. Kaip ir visada, be pasivaikščiojimo pajūriu, dalyvių laukia sveikatinanti mankšta ir paskaita – diskusija. Šio mėnesio paskaitos tema „Gyvenimas be vaistų“. Į pasivaikščiojimą rekomenduojame pasiimti buteliuką vandens arba arbatos ir sveikų užkandžių, jeigu norisi. Senjorų nemokamų veiklų kalendorių šį mėnesį taip pat papildė Klaipėdos fizinio aktyvumo centro organizuojami šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimai, vyksiantys kiekvieną balandžio pirmadienį (išskyrus balandžio 2 d.), 14.30 val.

Darbingo amžiaus žmonės laukiami mankštose su svareliais, zumbos ir, taip pat, šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimuose. Šio mėnesio naujiena – šokių pamoka Poi dance. Šie šokiai nuo kitų šokių skiriasi tuo, kad mokomasi ne tik tam tikrų judesių ar žingsnių, bet kartu ir šokio kylančio iš vidaus, t.y. mokomasi išlaisvinti ir atskleisti save, savo judesius, žingsnius ir pabandyti šokį sukurti pačiam.

Balandžio mėnesį, kaip ir įprastai, mankštoje, naudojant iPulsus sistemą, kuri seka širdies darbą, laukiami širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto programos dalyviai.

Sveikos šeimos akademija kvies apsilankyti būsimus ir esamus tėvelius specializuotose paskaitose, kurių metu specialistai suteiks naudingų žinių ir atsakys į rūpimus klausimus.

Užsiėmimai bendruomenei šį mėnesį taip pat stebins naujienomis. Įvairūs jogos užsiėmimai, šiaurietiškojo ėjimo mokymai pažengusiems kvies pasitikrinti lankstumą ir ištvermę. Tuo tarpu visuotinis renginys „Mylinčio gerumo dovana“, skirtas paminėti Pasaulinei sveikatos dienai kvies visus pajausti mylinčio gerumo meditacijos galias. Renginio metu sužinosite, kas yra dėmesingas įsisąmoninimas, kodėl verta ir kaip jį praktikuoti bei išmoksite keletą efektyviausių pratimų. Juk užtenka keliolikos meditacijos minučių per dieną, kad savijauta pagerėtų, įtampa nuslūgtų, taptume atsparesni kasdienybės stresams bei geriau valdytume neigiamas emocijas. Praktikuojantieji meditaciją dažnai pastebi, kad medituojant kartu su kitais šis efektas būna itin stiprus. Tad kiekvienas savo dalyvavimu renginyje galite jį papildyti ir sustiprinti. Mokymus ir praktikas renginio metu praves Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos atstovai. Pradžioje planuojama bendra 20 minučių trukmės įvadinė meditacija, kurią uostamiestyje ves Alicja Juškienė, o taip pat dr. Julius Burkauskas, Julija Gečaitė ir Gina Levickienė. Po įvadinės meditacijos mažesnėse grupelėse meditacines praktikas ir jų aptarimus ves įsisąmoninimu grįstų intervencijų mokytojai-instruktoriai. Aikido užsiėmimai kvies iš arčiau susipažinti su klasikiniu Japonijos kovos menu, mokinančiu priešininko jėgą nukreipti jo nesužeidžiant.  Aikido  taip pat padeda pažinti save, ugdo dvasią, fizinį kūną ir lavina protą, galima fiziškai sustiprėti, išmokti apsiginti, kontroliuoti savo emocijas, įgauti pasitikėjimo savimi, lavinti koordinaciją, discipliną, ugdyti charakterį. Aikido treniruotės puikus būdas ne tik spręsti fizines problemas, bet ir galimybė išmokti savo ir kitų mintis nukreipti teigiama linkme, taikiai spręsti konfliktus ar apsiginti nuo agresijos ir patyčių. Dar viena naujiena – lietaus masažo (raindrop) demonstracija, kuri suteiks žinių kaip paprastai namų sąlygomis atlikti masažą. Būtent šis masažas unikalus tuo, kad jis suteikia įsimintinų potyrių ir padeda išsaugoti sveiką stuburą. Masažo metu ant nugaros tam tikra tvarka lašinami devynių rūšių terapinės klasės eteriniai aliejai, kurie vėliau pagal specialią techniką įmasažuojami į odą.

Šį mėnesį užsiėmimai vaikams ir jaunimui taip pat kvies susipažinti su Aikido menu bei dalyavuti nemokamoje sveikos gyvensenos įgūdžių formavimo programoje, kurioje kompetetingi savo srities specialistai suteiks naudingų žinių kaip keisti savo gyvenimo būdą ir siekti užsibrėžtų tikslų, nepakenkiant sau ir savo sveikatai.

Klaipėdos m. VSB, prisidėdamas prie garbingo titulo „Klaipėda - Europos sporto miestas 2018“ minėjimo, uostamiesčio mamas ir vėl kviečia į nemokamas mankštas nėščiosioms ir mankštas su kūdikiais bei šiaurietiškojo ėjimo mokymus, kuriuos gali išbandyti visi norintys – nuo mažiausio iki didžiausio. Kitos Europos sporto miesto titului paminėti skirtos veiklos: sporto ir meno festivalis „Vaikai – Olimpinės gėlės 2018“, tarptautinis 2006 m. gim. moksleivių 9x9 futbolo turnyras R. Dambrausko ir V. Ulinausko taurei laimėti, pavasario „Ekomaratonas“ ir Klaipėdos masinės orientavimosi sporto varžybos „OS ketvirtadieniai 2018“.

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE RENGINIUS GALITE RASTI ČIA:

PARSISIŲSTI NEMOKAMŲ VEIKLŲ KALENDORIŲ

Į visus nemokamus užsiėmimus būtina registruotis iš anksto kalendoriuje nurodytais kontaktais.

SVARBU! Registracija į balandžio mėn. veiklas prasideda nuo kovo 30 d. (penktadienį) 08.00 val.

 

Bendradarbiaujame:                   plačiau..