Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Interaktyvios diskusijos su žinomais visuomenės veikėjais ugdymo įstaigose – puikus būdas kalbėti apie svarbius dalykus įdomiai!

Kaip žinia, 2017-ieji metai Klaipėdoje paskelbti kultūros metais. Daugelis įstaigų, siekdamos prisidėti prie šių metų paminėjimo, organizuoja įvairius renginius, skatinančius pažvelgti į kultūrą naujai - kaip į daugiasluoksnį darinį, kurį galima analizuoti įvairiais rakursais.

Klaipėdos miesto VSB taip pat prisidėjo prie Kultūros metų paminėjimo organizuodamas įvairius renginius skirtingoms tikslinėms grupėms, susijusius su sveikatos kultūra, šviesdamas visuomenę sveikatos kultūros klausimais, neaplenkiant jaunimo.

Kalbant apie pastarąją tikslinę grupę, šiemet organizuotos interaktyvios diskusijos jaunimui su žinomais visuomenės veikėjais. Uostamiesčio mokyklose lankėsi įvairių sričių atstovai, kurie remdamiesi savo gyvenimiška patirtimi diskutavo su jaunuoliais apie tokius dalykus kaip – meilė sau, tikslų siekimo svarba, pasitikėjimas savimi ir t.t. Žinomi pramogų pasaulio atstovai “Radistai” dalinosi savo sėkmės istorija, akcentavo mokymosi, pasitikėjimo savimi, savo tikslų siekimo svarbą. Tinklaraštininkė ir iniciatyvos “Dydis nesvarbu” įkūrėja Giedrė Valavičiūtė su moksleiviais diskutavo apie tai, kaip pamilti ir priimti save. Žinoma aktorė Eglė Jackaitė dalinosi įžvalgomis apie tai, kaip svarbu tikėti savimi, mylėti ir gerbti aplinkinius, kaip susidoroti su stresu, viešojo kalbėjimo baime.

Organizatoriai džiaugiasi sėkmingai įgyvendintais renginiais, temų įvairove, inspiravusią įdomias diskusijas, kas leidžia manyti, jog susitikimai buvo išties naudingi ir suteikė motyvacijos drąsiai siekti išsikeltų tikslų ir priimti save su visais trūkumais ir privalumais.

Informacijos sklaida rūpinasi Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras, finansuoja Klaipėdos miesto savivaldybė iš visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos.

Bendradarbiaujame:                   plačiau..