Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Įvyko konkurso "Minam už sveiką Klaipėdą!" apdovanojimai

Kaip žinia, Klaipėdos miestas nuo 2014 m. kiekvieną gegužės mėnesį dalyvauja tarptautiniame dviračių iššūkyje „Europos dviračių iššūkis“, kurio tikslas - paskatinti žmones kelionei į darbą ar įvairius susitikimus dažniau rinktis dviratį, daugiau judėti ir leisti pailsėti miesto plaučiams.

Tiesa, šie metai – pirmieji, kai šis iššūkis nevyko dėl užsienio organizatorių sprendimo. Nepaisant to, Klaipėdos miesto savivaldybės ir Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro specialistų manymu, įvairūs renginiai, skirti dviračių kultūrai puoselėti uostamiesčiui yra svarbūs ir reikalingi, dėl to „vadžios“ perimtos į savas rankas ir šių metų gegužės mėnuo paskelbtas mėnesiu ant dviračio.

Šį mėnesį klaipėdiečiai ir miesto svečiai turėjo galimybę dalyvauti įvairiuose renginiuose, skirtuose dviračių mėgėjams – pažinti savo miestą nemokamose ekskursijose su profesionaliais gidais, gaudyti vėją pajūrio žygiuose, dalyvauti įvairiuose konkursuose.

Pagrindinis konkursas, organizuotas šiemet, „Minam už sveiką Klaipėdą!“ pritraukė būrį dviračių entuziastų. Konkursas vyko pasitelkiant mobiliąją programėlę „Endomondo“, kur iššūkio dalyviai galėjo fiksuoti savo numintus kilometrus ir taip pat matyti varžovų rezultatus. Kad įnešti į varžytuves daugiau spalvų, buvo galima kurti savo komandas ir varžytis dėl daugiausiai numintų kilometrų tarp skirtingų grupių.

Mėnesio renginių ciklą vainikavo birželio 14 d. 12.00 val. šalia „Žvejo“ skulptūros įvykę konkurso „Minam už sveiką Klaipėdą!“ apdovanojimai.

PAGRINDINIAI ŠIO KONKURSO REZULTATAI:

  • Į iššūkį užsiregistravo 122 pavieniai asmenys. Aktyvūs buvo – 109 asmenys.
  • Konkurso eigoje sudaryta galimybė kurti komandas ir varžytis tarp grupių, ne tik individualiai. Viso susikūrė 14 komandų. Jos buvo suskirstytos į 3 pogrupius: A (įmonės ir organizacijos), B (mokymosi įstaigos), C (kiti sambrūdžiai).
  • Per visą konkurso laikotarpį nuo gegužės 1 – 31 d. už sveiką miestą numinta beveik 40 tūkst. km. (38,550 km).
  • Daugiausiai kilometrų už Klaipėdą numynusiu asmeniu tapo Andrejus Sokolovas. Jo mėnesio sąskaitoje – 3237 km. Antrą vietą užėmė Mindaugas Beržanskis - 2652,9 km, trečiąją - Andrius Rušinskas – 2229,62 km.
  • Išrinktos 3 aktyviausios komandos iš kiekvieno pogrupio. Aktyvumu pasižymėjo A ir C pogrupiai. Pasiekti tokie rezultatai: A pogrupis (UAB Mars Lietuva – 3929 km; Yazaki Wiring Technologies LT – 2643 km; Ad Rem LEZ – 2245 km), C pogrupis (D3mon-cycling&T-CLUB – 12,699 km; Rušinskų šeima – 3482 km; Pajūrio dviratininkų bendruomenė – 2594 km).
  • Atskira padėka įteikta ilgamečiam Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro savanoriui Gyčiui Vaičiui, kuris ne tik mynė dviratį už Klaipėdą (viso gegužės mėn. numynė 1715,88 km), bet ir nestokojo patarimų kaip efektyviau organizuoti konkursą.

Įvairius renginius, skirtus dviračių kultūrai puoselėti, planuojama tęsti ir toliau. Daugiau informacijos apie tai ieškokite Klaipėdos miesto VSB internetinėje svetainėje www.sveikatosbiuras.lt.

 

Bendradarbiaujame:                   plačiau..