Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

Įvyko renginių ciklas "Norvegija sveikina Klaipėdą"

Jau daugiau nei dešimtmetį Klaipėdos miesto ir regiono valdžios institucijos, nevyriausybinės organizacijos, akademinės ir kultūros įstaigos aktyviai dalyvauja įgyvendinant Norvegijos finansinių mechanizmų remiamus projektus. Šiuo metu jau galima džiaugtis svarbiais rezultatais jaunimo sveikatos, socialinių paslaugų, kultūros paveldo ir kitose srityse.

Spalio 14d. vykusioje konferencijoje „Norvegijos remiamos iniciatyvos Klaipėdos regione: iššūkiai, sprendimai ir rezultatai“, kaip vienoje iš ciklo dalių, susibūrė ir projektų įgyvendinimo gerąja patirtimi, iššūkiais bei ateities planais dalijosi įvairių sektorių atstovai, o tarp jų ir Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras, pristatęs projekto "Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų modelio diegimas Klaipėdos miesto savivaldybėje" veiklos rezultatus.

Konferencijoje dalyvavusio Norvegijos Karalystės ambasadorius Lietuvoje Dag Malmer Halvorsen teigimu, norvegų susidomėjimas Klaipėdos regionu tik didės, tad apžvelgti tai, kas jau pasiekta, bei nusibrėžti kryptis tolesniam ryšių stiprinimui yra itin svarbu ir naudinga abiem pusėms.

Keletas akimirkų iš renginio:

 

Bendradarbiaujame:                   plačiau..