Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
  

 

Versija neįgaliesiems LT | EN

KLAIPĖDOS
MIESTAS

NERINGA

 

APDOVANOTA ŠIŲ METŲ JUDRIAUSIA ĮMONĖ

Gruodžio 17 d. popietę įvyko jau gražia tradicija tapę judriausios uostamiesčio įmonės apdovanojimai, kurie šį kartą surengti nuotoliniu būdu. Su dalyviais buvo aptarti pasiekti rezultatai, šių metų iššūkiai ir ateities planai.

Konkursas „Judriausia įmonė“ – tai tęstinė sveikatos stiprinimo darbo vietoje veikla, pradėta įgyvendinti 2016 m. Prieš tai, nuo 2013 m., organizuotas konkursas „Sveikiausia įmonė“, kuris tapo savotiška šiuo metu vykdomo konkurso užuomazga.

Konkurso „Judriausia įmonė“ tikslas – skatinti darbuotojus rūpintis savo sveikata, o įmonės vadovus prisidėti prie darbuotojų sveikatos palaikymo bei gerinimo, didžiausią dėmesį skiriant darbuotojų judėjimui. Siekiant šio tikslo, įmonių bendruomenių nariai telkiami sveikatos stiprinimo ir sveikatos ugdymo veiklai, skatinami kuo aktyviau dalyvauti nemokamoje, visiems prieinamoje fizinio aktyvumo veikloje, motyvuojami kuo aktyviau judėti, matuojant nueinamus / nubėgamus / nuvažiuojamus (nemotorinėmis transporto priemonėmis) kilometrus, įtraukiami į fizinio aktyvumo veiklų kūrimą savo bei viešoje aplinkoje.

Šiemet konkursas tęsėsi 3 mėn. (rugsėjį–lapkritį) ir įtraukė BĮ neįgaliųjų centrą Klaipėdos lakštutė“, Klaipėdos apskrities valstybinę mokesčių inspekciją, BĮ Klaipėdos šeimos ir vaiko gerovės centrą ir Klaipėdos „Varpo“ gimnaziją. Susumavus pasiektus rezultatus, judriausiu 2020 m. konkurso dalyviu tapo BĮ neįgaliųjų centras „Klaipėdos lakštutė“, kuri surinko 96,5 balo.

Paklausus laimėtojų, ar sunku pasiryžti dalyvauti konkurse ir organizuoti veiklas, viena iš konkurso koordinatorių Akvilė Kuršienė buvo atvira: Žinoma, tai yra iššūkių keliantis uždavinys, bet turint noro ir įdėjus pakankamai pastangų viskas yra įmanoma.“ Kalbant apie tai, ar šie metai buvo sudėtingesni, dalyvaujant konkurse, ar įmonė susidūrė su iššūkiais, pašnekovė teigė:Šiais metais didžiausias iššūkis – pandemija. Dėl fizinio kontakto ir socialinių distancijų apribojimų buvo sudėtingiau įgyvendinti numatytas veiklas, kai kurių net nepavyko.“

Laimėtojai teigia, kad ne pirmus metus dalyvaudami šiame konkurse kaskart gali suvienyti visą įstaigos bendruomenę siekti bendro tikslo. Gerinant įstaigos darbuotojų fizinį aktyvumą, taip pat buvo įtraukti ir paslaugų gavėjai.

Mūsų siekis, kad įmonės konkurso metu ne tik varžytųsi, bet ir suburtų savo kolektyvus vieningam tikslui, o tai kurtų geras emocijas visiems, šiais metais – pasiektas. Džiaugiamės, kad įtemptas laikotarpis nesutrukdė šiems šauniems kolektyvams dalyvauti, organizuoti ir fiksuoti savo rezultatus.

Bendradarbiaujame:                   plačiau..